Toptan satın almalarda fiyat teklifi için ürün ekleyiniz.

Pasta Cila Ürünleri
Pasta Cila Ürünleri

Boya Koruma Cilası 1 Lt

Made In Turkey!

Türkiye'nin Uzman Üreticisinden Yeni Nesil Pasta-Cila Serisi

AMBALAJ FORMLARI
Lütfen Seçim Yapınız

Boya koruyucu özelliği ile etkili, benzersiz ve uygulaması kolay bir boya koruyucu ciladır.

Montan Wax.

Pasta Cila Boya Koruma

Yüksek parlaklık sağlar.

Uzun süreli boya yüzeyi koruması sağlar.

Doğal karnauba wax'ı ve üst düzey sentetik boya koruma bileşenleri ile araç boyasını çevresel etkilere karşı korur.

Uyulama sonrası tatmin edici bir sonuç sağlar.

Derin ve ıslak görünüm sağlar.

Aracın değerini korur.  motor temizleme

Mamül Kodu Ambalaj Koli Ölçüleri Koli İçi Palet Barkod
DVX737 1 LT 350*265*285 cm3 12 adet 924 adet 8680722066359

 

Boya yüzeyinde ki ağır çizik ve kusurlarda  boya koruma cilası uygulanmasından önce bir Çizik giderici  (DVX 747 veya DVX 757) kullanılmasını öneririz.

Genellikle Paint Protector ürününü yumuşak, siyah uygulama el pedi kullanarak elle işlemenizi öneririz.

Balmumu eşit ve dairesel bir hareketle boya yüzeyinde dağıtın, kurumasını bekleyin ve kalıntıyı yumuşak mavi renk ve pasta cila parlatma bezimizle silin.

Boya koruyucu, yörünge veya döner parlatıcı ve yumuşak veya ekstra yumuşak siyah parlatma pedi kullanılarak makine ile de uygulanabilir.

Kullanmadan önce çalkalayınız.  araba çizik giderici

Sıcak yüzeylerde kullanmayın ve araç gövde boyasını aşırı ısınmaya karşı koruyun.

Bu talimatlar yalnızca kullanıcı deneyimine ve uygulama yöntemlerine bağlı önerilerdir.

Kullanım talimatlarını okumalısınız.

El, yüz, vücut ve gıda maddelerini kullanmayın.

Ambalajın açıklığını kapalı tutun.

Çocuklardan uzak tutun.

Göz ile temas etmesi halinde bol su ile yıkayınız.

Kapak Açıldıktan Sonra 3 Yıldır.

En Kaliteli Boya Koruma Cilası Divortex. com’da

Boya koruma cilası ile araçların boyasını korumak ve güzel bir görüntüyü muhafaza etmek mümkün olur. Otomotiv sektörünün ürünü olan araçlar ulaşım ve konfor konusunda insanların en önemli değerleri arasında bulunur. Maddi olarak da otomobiller çok önemli bir değere sahiptir. Bu değeri korumak ve onu koruduğunuzu en iyi şekilde göstermek için bakım ürünleri ile tedbir almak gerekir. Dış etkenler dediğimiz zaman güneş, yağmur, dolu ve rüzgâr gibi yıpratıcı unsurlar akla gelir. Başta hare olmak üzere araçta oluşan yıpranma durumunu gidermek için araçlarda koruma cilası kullanılır. Çok derin olmayan çizikler için pasta cila işlemi tavsiye edilir. Tercih edilen cila kalitesi ise bakım sonrasında aracın çok daha güzel ve sağlıklı görünmesine katkı sağlar.

Aracınızda derinlemesine bir parlaklık elde etmek istiyorsanız boya koruma cilası kullanmanız gerekir. Bu konuda çok çeşitli ürünler olmakla beraber kalitesi ispatlanmış olan tercihler çok daha iyi sonuç verecektir. Divortex.com adresinden tedarik edeceğiniz tüm ürünler kendini ispatlamıştır. Kusursuz bir bakım ve parlak görüntü için, ürün kategorisinde bulunan örnekler işinizi daha kolay hale getirecektir. Aracınızın parlak ve estetik bir görüntüye kavuşması, sadece kullanırken değil satarken de aracınızın gerçek değerini ortaya çıkaracaktır.


Kullanışlı Boya Koruma Cilası

Araç boya koruma cilası seçerken ürünün kullanışlı olmasına ve araca katkı sağlamasına dikkat etmelisiniz. Bakım ürünleri ile beraber bu ürünleri kolay kullanma konusunda aparatlara da önem vermeniz gerekir. Doğru tercihler ve doğru yöntemler sayesinde herkesin fark edeceği ışıltılı bir görüntüyü ortaya koymanız mümkün olacaktır. Kullanmış olduğunuz cila sayesinde boyanın da çok uzun süre korunmasını sağlayabilirsiniz. Aradan zaman geçse bile aracınız parlak ve dikkat çekici görüntüsünü korur. Boya üzerinde kir birikmediği gibi aynı zamanda boyanın uzun süre dayanıklılığı korunmuş olur.

Uygulaması oldukça kolay olan araç boya koruma cilası temiz ve berrak bir görüntünün kaynağıdır. Trafiğe çıkacağınız araç sizin temizlik ve titizlik anlayışınızı ortaya koyacaktır. Prestij yükselten bu kaliteli bakım ürünleri bir nevi hayata bakışınızı özetleyen bir durum ortaya koyacaktır.

Tercih ettiğiniz bakım ürünlerinin kullanışlı olması işinizi daha kolay hale getirecektir. Gerek temizlik gerekse de parlaklık açısından bu tür ürünler avantajlı seçeneklerdir. Uygulama konusunda ise en amatör bireyler bile aracını çok daha güzel ve bakımlı hale getirebilir. Oto cilalarının su itici özelliğe sahip olması gerekir. Bu sayede yağışlı havalarda bile boyanın korunması ve aracın çok daha uzun ömürlü olması sağlanmış olur.


Pratik Bir Şekilde Uygulanabilen Araç Boya Koruma Cilası

Boya koruma cilası uygulamak aslında hiç de zor değildir. Uygulamanın homojen olmasına dikkat edilmelidir. Kaliteli bir mikrofiber bez yardımı ile herkes başarılı bir cila işlemi gerçekleştirebilir. Cilanın miktarı iyi ayarlanmalı ve ne az ne de çok kullanılmalıdır. Daha sonra bez yardımı ile dairesel uygulamalarla cila işlemi yapılmalıdır. Her ne kadar ince bir tabaka olsa da Divortex ürünlerinin yeterli koruyuculuğa sahip olduğundan emin olabilirsiniz. Zorlu hava şartlarına aracınızın hazırlayarak en doğru kararı vermiş olursunuz.

Kaliteli bir cila kullananlar ortalama olarak 2-3 ay aralıklarla bu işlemi tekrarlayabilir. Bu zaman aralıkları ile cila işlemi yapmada herhangi bir sakınca yoktur. Hem zamanla araç sahipleri bu konuda daha fazla tecrübe kazanmış olur. Aşındırıcı özelliği olan pasta cila işlemi ise ancak ihtiyaç duyulduğu süreçlerde yapılmalıdır. Aracın boyasında ortaya çıkan izlere ve yıpranmaya bakarak daha uzun vadede pasta cila işlemi yapılmalıdır.

Pek çok kişi aracın bakımı konusunda kendisi bir şeyler yapmak ister. Özellikle oto boya koruması cila konusunda insanların istekli olması son derece doğaldır. Bu işlem çok zor değildir. Buna rağmen boya koruma cilası uygulaması için servis ve tamircilerden de yardım alındığı bilinmektedir. Özellikle oto boyacılar bu konuda geniş bir hizmet sunumu sağlamaktadır. Eğer düşük maliyet ve kaliteli bir sonuç bekleniyorsa o zaman araç sahipleri bu pratik kullanılan cila seçenekleri ile çözüme gidebilir.


Bütçe Dostu Boya Koruma Cilası Fiyatları

Boya cilası fiyatları alıcı olanları ilgilendiren en önemli konulardan biridir. Ürün çeşitleri ve ürün fiyatları konusunda detaylı bilgi almak için Divortex.com çözüm adresi olarak sizlere kolaylık sağlayacaktır. Kalite, performans ve fiyat karşılaştırması yaparak daha akılcı bir alışverişe imza atmak mümkündür. Kaliteli bir cila ürününü illa ki yüksek rakamlara almanız gereklilik değildir. Sitemizde size sunulan örnek ürünlere bakacak olursanız bahsettiğimiz durumları daha kolay anlayabilirsiniz. Kolay uygulanan ve koruyucu özelliği ön planda olan ürünlerin fiyat olarak da oldukça makul rakamlarla siz müşterilere sunulmaktadır.

Boya cilası fiyatları kaliteli ürün ve ekonomik tercih konusunda beklentileri karşılayan bir sonuç yaratmaktadır. İyi bir bakım ve güzel görüntü için gerekli olan cila seçenekleri, fiyat ve kalite konusunda en uygun sonuçlarla karşınıza gelmektedir.

Facebook Twitter Instagram Linkedin Youtube