Toptan satın almalarda fiyat teklifi için ürün ekleyiniz.

Değerlerimiz

• Müşterilerimiz; Şirket Partnerimizdir, 

Müşterilerimiz için değer yaratmak, isteklerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak satış öncesinde tüm desteği vermek ve sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak DIVORTEX  olarak öncelikli görevimizdir.

• Çalışanlarımız, En büyük sermayemiz insan kaynağımızdır.

Ürünlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. Çalışanlarımızın  yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak, etkinliklerini ve yetkinliklerini artırmak, gelişmelerine olanak tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın olduğu bir ortamı yaratmak, Çoğulcu ve demokratik bir çalışma imkanı sunmak, DIVORTEX uzun süreli başarısını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

• Açıklık ve Dürüstlük , Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak ve saygı göstermek iş yapma felsefemiz ve vazgeçilmezimizdir.

Tüm ilişkilerimizde adil, “kazan-kazan” ilkesi ile iyi niyet ile davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına sürekli uymak temel ilkemizdir. Toplumumuz ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.

• Kaynak yaratmak ;  Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır.

 Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek, faaliyetlerden kaynak yaratmak ve tüm kaynakların akılcı sağlamak ana ilkelerimizdendir.

• Yaratıcılık; Müşteri ihtiyaçlarını önceden sezerek, bunları karşılamak için çözümler üretiriz.

• Yatırımcılar, Sermayeden önce emek koyanlar en büyük yatırımcılarımızdandır. Beklentilerini karşılarız.

Facebook Twitter Instagram Linkedin Youtube