Toptan satın almalarda fiyat teklifi için ürün ekleyiniz.

Pasta - Cila Ürünleri
Pasta - Cila Ürünleri

 

Pasta Cila

Pek çok faktör sonucu aracın yüzeyinde meydana gelen korozyon, deformasyon ve çiziklerin bertaraf edilmesi için pasta cila işlemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Zeminin kalitesine zarar vermeden, kısa sürede yapılan bu uygulama, hem kaportanın daha parlak görünmesine, hemde oluşan aşınmaların yok edilmesinde optimum kolaylık sağlamaktadır.

DVX Single Step Wax 3’ü 1 arada pasta cila ve boya koruma seriside bu gibi yüzeylerde oluşan hareleri ve micro çizikleri, alüminyum oksit tozu bileşeni ile yok edilmesinde üstün performans göstermektedir. Kaliteli formülasyonu kusurları kolaylıkla ortadan kaldırırken, boyaya ekstradan ıslak görünümlü parlaklık da kazandırmaktadır. DVX Extra Heavy Cut Compound Ağır Çizik Alıcı Pasta ise; 1. adım bir pasta ürünüdür.  Araç Bakım Ürünleri

Ağır çiziklerin kamufle edilmesinde, yıpranan boyanın ilk günkü kalitesine kavuşturulmasında etkinlik sağlayan hızlı çalışma potansiyeline sahiptir. Hologramların ve harelerin silinmesinde, zımparaların alınmasında ve yüzeylerin pürüzsüz ve derin görünüme kavuşmasında tercih edilebilecek etkili bir üründür.

DVX Final Polishing Of İnce ve Hafif Çizik Alıcı Pasta Cila; daha yüzeysel deformasyonları gideren, hareleri alırken geriye parlak görünümlü boya yüzeyi bırakan, tek adımlı bir çalışma ürünüdür. Araç boya yüzeylerinin ve zımpara izlerini çıkarılmasında pratik ve zahmetsiz bir çözüm olan bu pasta, tüm araç yüzeylerine uygulanabilen yüksek performans kapasitesine sahiptir. Çizik Giderici

Otoların dış görünümünü iyileştirirken, değerine de değer katan bu uygulamalar, ancak kaliteli ürünlerin, kaliteli işçilikle birleşmesinden ortaya çıkmaktadır. Divortex bu iş için en doğru adrestir.

Facebook Twitter Instagram Linkedin Youtube