Toptan satın almalarda fiyat teklifi için ürün ekleyiniz.

Pasta Cila Ürünleri
Pasta Cila Ürünleri

Hare Giderici ve İnce Çizik Alıcı Pasta Cila 1 Lt

Made in Turkey!

Türkiye'nin Uzman Üreticisinden!

AMBALAJ FORMLARI
Lütfen Seçim Yapınız

DVX 767 hafif kusurlu ince çiziklerin alınması ve hare gidermek için mükemmel bir üründür.

İlk adımda ağır kusurların giderilmesi sonrası, hare izlerinin  alınması ve parlaklık vermek için kullanılır.

Tüm araçların boya sistemlerinde geniş bir uygulama yelpazesini kapsar.

Otomotiv boya yüzeylerinde zımpara izlerinin ve parlak yüzeyin çıkarılmasıyla optimum kombinasyon sağlar.

Yıpranmış ve çok çizilmiş boya yüzeylerini tek bir adımda ortadan kaldırır.

Yüksek çizik alma performansına rağmen, ayna benzeri parlaklığı dikkat çekicidir.

Koyu boya yüzeylerindeki hologramlar, sünger ve fırça  izleri bile kolayca yok eder.

Islak ve derin bir görünüm verir. Araç Çizik Giderici

Detaylandırma profesyonelleri için özel olarak geliştirilmiştir.

Ürüne uygun padler ile kullanılması tavsiye edilir.

Taze boya üzerinde tek bir adımda mükemmel bir parlaklık elde etmek için sert pedleri kullanmanızı öneririz.

Kullanılmış ve yıpranmış yüzeylerde, en iyi sonuçlara orta sert ped ile ulaşılabilir.

Rotary tipi makineler ile daha iyi sonuç alabilirsiniz, Bununla birlikte dual action orbital makineler ile de kolayca uygulanabilir.

Kullanmadan önce çalkalayınız.

Çapraz hareketlerle uygulayın.

Yüksek parlaklıkta mükemmel sonuçlar ve boya koruma için bu ürünün uygulamasından sonra DVX 777 kullanmanızı tavsiye ederiz.

Sıcak yüzeylerde kullanmayın ve araç boyasını aşırı sıcaktan koruyun.

Bu talimatlar yalnızca kullanıcı deneyimine ve uygulama yöntemlerine bağlı önerilerdir.

 

Kullanım talimatlarını okumalısınız.

El, yüz, vücut ve gıda maddelerini kullanmayın.

Ambalajın açıklığını kapalı tutun.

Çocuklardan uzak tutun.

Göz ile temas etmesi halinde bol su ile yıkayınız.

Kapak Açıldıktan Sonra 3 Yıldır.

Aracınızın Şık Gözükmesi İçin Hare Giderici Çeşitleri Divortex. com’da

Hare giderici ürünler aracın daha güzel ve bakımlı görünmesine yardımcı olur. Araçlar dışarı mekânlarda olduğu için artan ve düşen ısılara maruz kalır. Isı dengesizlikleri ise küçük çizik şeklinde çatlakların oluşmasına neden olur. Adeta bir örümcek ağını andıran bu küçük çizikler, aslında otomobillerin görüntüsünü olumsuz etkiler ve değerini düşürür. Bu durumu önlemek açısından kıllanılan çizik giderici ürünleri sayesinde aracın kaportası çok daha güzel bir görüntüye kavuşur.

Otomobillerin güzel görüntüsünü desteklemek pek çok açıdan önem arz eder. Maddi değerin korunması açısından bakımlı araçların daha avantajlı bir noktada olduğunu söylemek gerekir. Estetik bir görüntüye ek olarak araçlarda artan bir maddi değerden söz etmek mümkün olur. Araç bakım ürünleri böylesine önemli bir konuda aracın değerini yükselten unsurlar içinde yer alır. Otomobillerin daha parlak ve ıslak bir görüntüye kavuşması konusunda bu kaliteli bakım malzemeleri ile daha çabuk ve kolay çözümler üretilir. Bireysel olarak hare giderici araba sahipleri tarafından kolayca kullanılır. Düzenli olarak yapılacak bakımlar ise aracın maddi manevi değerini artırır. Aracı kullanırken bu durumdan faydalanan otomobil sahipleri, satarken de daha yüksek rakamlarla işlem gerçekleştirebilir.

Çizik giderici olarak üretilen kimyasallar araç kaporta ve boyanın güzel görüntüsünü destekler. Kılcal çiziklerin ortadan kalkması amacıyla düzenli ve devamlı bakımın önemi bilinmelidir. Fırsat buldukça ya da belli rutin aralıklarla yapılacak olan bakım ve temizlik çalışmaları aracın değerini koruyacak hatta daha da yükseltecektir.


Hare Giderici Çeşitleri

Araç çizik giderici ürünlerini tedarik ederken bu iş için kullanılan tüm malzemeleri almak ve hazırlamak gerekir. Düzenli aralıklarla iyi bir bakım ve temizlik için bakım ürünleri, çeşitleri ve aparatlar önemli bir gereklilik olarak kendini gösterir. Uygulama konusunda ise ürün açıklamalarına bakarak hareket etmek gerekir. Aksi durumlarda araca bakım yapmak isterken ona zarar vermek mümkün olabilir. Düzenli ve kalıcı bir dış bakım konusunda:

  • Hare giderici sünger,
  • Hare giderici cila,
  • Hare giderici pasta cila ile daha sağlıklı bir çalışma yapılabilir.

Araç çizik giderici malzemeler ve onların düzenli kullanımı sayesinde araçların dış görünüşünde inanılmaz bir değişim yaşanır. Işık hangi yönden vurursa vursun aracın muhteşem bir görüntüsünden söz etmek mümkün olur. Arabaların görüntüsünü çok olumlu etkileyen bir bakım, aynı zamanda onun maddi değerini de çok olumlu etkiler.

Dış mekânda olan otomobiller her zaman güneş ışınlarına ve aşırı soğuğa maruz kalırlar. İyi bir hare giderme çalışması yapılmış olsa bile bunu bir alışkanlık ve rutin haline getirmek gerekir. Aksi durumlarda yeniden araçların hareli bir görüntüye sahip olması söz konusu olur. Rutin ve periyodik bakım çalışmaları ise aracın her zaman bakımlı ve şık olmasına katkı sağlar.


Avantajlı Hare Giderici Fiyatları

Araba çizik giderici ürünlerin kalitesi büyük önem arz eder. Kaliteli bir malzemenin ise bütçeye uygun olması beklenir. Ürün açıklamaları, detaylar, çeşitlerle ilgili bilgiler ve fiyatlar kategori sayfalarında sergilenmektedir. Divortex.com ayrıcalıkları ile karşınıza çıkan bu bakım ürünleri, kalite olarak yüksek ve fiyat olarak da oldukça makuldür. Araçların bakım ihtiyacını karşılayan bu nitelikli ürünler, aynı zamanda ekonomik ve kaliteli bir tercih olarak kendini göstermiştir. Düzenli olarak bakım ve temizlik yapıldığı durumlarda ürünlerin rakamsal boyutları daha fazla önem kazanmaktadır. Maliyeti uygun ve kalitesi yüksek olan bakım ürünleri, devamlı olarak kullanılabilir.

Bütçeye fazladan yük oluşturmayan kaliteli ürünler, geniş yelpazeli ürün sayfalarında siz müşterilerin karşısına gelmektedir. Çok kaliteli ve olabilecek en uygun şartlarda, araba çizik giderici fiyatları pek çok açıdan avantajlı bir sonuç yaratır. Kullanılan malzeme aracın değerinin artmasına neden olur. Bu sebeple kullanılan malzemelerin boşa gitmediği hatta önemli bir değer olarak geri döndüğü görülür.


Hare Giderici Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Araba boya çizik giderme ürünü olarak kullanılan hare giderici öncelikle herkes tarafından kolayca kullanılabilen bir ürün olmalıdır. İster bu işin uzmanı olan servisler isterse de çok bilgili olmayan araç sahipleri, bu malzemeleri kolaylıkla kullanabilir durumda olmalıdırlar. Pamuk, sünger ve mikrofiber bez kalitesi, özellikle uygulama başarısı adına büyük önem arz eder. Bu tür sağlıklı malzemelerin yanı sıra araçlarda iyi bir bakıma destek veren hare giderici ürünler, bakımın başarılı şekilde yapılmasına katkı sağlar. Ürün kalitesi, uygun fiyatlar ve doğru aparat tercihleri, dikkat edilmesi konular olarak kendini gösterir. Tercih konusunda doğru karar veren araç sahipleri bakımlı ve güzel görünümlü bir aracın ortaya çıkmasına katkı sağlar.

Araba boya çizik giderme işlemi esnasında malzeme kalitesine dikkat etmek gerekir. Kaliteli malzemeler bu işte uzman olmayan bireylerin de başarılı sonuç elde etmesine katkı sağlar. İşlemler tamamlandıktan sonra araçların ıslak, parlak ve dikkat çekici yapısı ortaya çıkar. Maddi olarak da aracın değeri en iyi şekilde korunmuş olur.

Facebook Twitter Instagram Linkedin Youtube