Toptan satın almalarda fiyat teklifi için ürün ekleyiniz.

Divortex Car Care


Divortex Car Care Ürün Grupları

Divortex Car Care 9 ana grupta topladığı geniş ürün gamında, Kurumsal , Parekende yada  Araç Yıkama Noktası her ihtiyaca ve talep miktarına göre araç  bakım ve temizliği için geliştirilmiş üstün formüllü bir çok ürünü barındırmaktadır.

Araç Dış Yıkama & Bakım Grubu

Uygulama esnasında yüksek performans gösteren GERÇEK FIRÇASIZ ARAÇ YIKAMA,PH NÖTR ŞAMPUAN,CİLALI OTO ŞAMPUANI  Ürünleriyle siz profesyonellerin hizmetindeyiz. Tüm ürünlerimiz konsantredir.

 

Araç Motor Temizleme ve Koruma Grubu

Geleneksel Su ile yapılan Motor Temizliği'nin yanı sıra Susuz Motor Yıkama ve Motor Koruma Parlatma ürünleriyle sektörün hizmetindeyiz.

 

Araç İç Mekan Temizlik Ve Koruma Grubu

 Araç içindeki plastik aksamların ve torpidonun korunması, ilk günkü gibi görünmesini sağlayan , Döşeme , halı, tavan  bakımı ve temizliği için geliştirdiğimiz Araç ürün ailemiz. Tüm ürünlerimiz konsantredir.


Jant / Lastik Temizleme Parlatma Grubu

Araçların görüntüsünde önemli bir yere sahip olan Lastik Parlatacı  ve Jant Temizliği için yüksek kaliteli ürünler geliştiriyoruz.Jant ve kaporta bölgesine yapışan Demir Tozu için geliştirdiğimiz Red Storm - Demir Tozu Temizleyici 'yi Türkiye'de üreten ilk firma olmanın haklı gurunu yaşıyoruz.

 

Oto Ve Ortam Parfüm Grubu

Tüm araç sahipleri aracının kalıcı etkisiyle, güzel kokmasını ister.  Araç temizlik ve bakımının son aşaması olan hoş ve kalıcı bir koku için profesyonellerin tercihi olmaya devam ediyoruz.  Sadece araçlar için değil tüm ofis ve ev ortamlarında da kullanılmaktadır. “GÜÇLÜ ESİNTİ & ETKİLİ FORMÜL

Seramik Kaplama Ürün Grubu

Seramik kaplama günümüzde çok popüler bir araç boya/kaporta koruma sistemidir.  Türkiye de de yaygın bir satışı  olmakla beraber ürünün uygulama zorluğundan dolayı profesyonel  ve çok teknik bir uygulama gerekmektedir.

Ürünümüz 9H Nano Ceramic Coating ' dir.

Uzun zaman araştırma deneyim ve kullanımlardan sonra Çin ve Japonya’dan ithal ettiğimiz ürünler ile bayi ağımız ve kendi uygulama merkezimiz vasıtasıyla sadece ürün satışı gerçekleştirmiyoruz, Siz  oto severlere uzman uygulama hizmeti  de  sunuyoruz. Ürünlerimizin 5 yıllık garantisi ile birlikte kaliteli uygulaması ile  standartlaşmış bir çözüm sunuyoruz.   

“Divortex Car Care Ceramic Coating” ürünümüzü satın alırken sadece kutu içinde bir ürün değil paket olarak aracınızın değerini  arttıracak dış koşullara dayanıklılığını arttıracak uzman ve “kaliteli bir servis ve  hizmet” sunuyoruz. İster 0 km ister önceden satın almış olduğunuz bir araç olsun , uygulama yaptırmadan önce mutlaka Divortex uzmanlarından profesyonel danışmanlık alarak karar verin.

 

Katran ve Wax Sökücü Ürün Grubu

Divortex Car Care olarak araçlarınızın farklı sorun ve çözüm gerektiren sorunları için pazarlamada “kategory killer” olarak anılan spesifik ürünleri de araç bakım uzmanları için geliştiriyoruz.  

“ULTRA CELANER”  Ürünlerimiz ile araçlara yapışan zift, ağır kimyasal ve wax’lar için güçlü solvent bazlı çözücüler ve sticker, yapışkan artıklarını temizlemek için iz sökücü ürünler ile artık işiniz çok daha kolay . Tüm ürünlerimiz konsantredir.

Ürünlerimiz Solvent Bazlı ve Su Bazlı olarak ikiye ayrılmaktadır.

Divortex Diğer Ürün Grupları

Divortex Car Care Araç Bakım ve Temizliğin de kullanılan ikame ürün gamımız sürekli yenilenmektedir. Sanayi tipi el temizleme kremi "Glory Krem" kalsit içermeyen formülü ile hem ellerinize zarar vermez aynı zamanda besleyici formülü ile ellerinizin daima yumuşak kalmasına yardım etmektedir.

 

Divortex Servis Bakım Ürünleri

Araç bakım ve temizliğin de kullanılan ve  itici gaz içeren aeresol grubu ürünlerimiz, içeriğinde bulunan yüksek oranlı etken madde ile yaptığı işi önemseyen, kaliteye önem veren sektör profesyonellerinin ve araç yetkili servislerin hizmetinde. Ürünlerimizin yüksek kalitesi Türk otomotiv  sektörünün lider üreticileri tarafından da onaylanmış ve yetkili servislerin de kullanılmaktadır.

 

Divortex Pasta Cila Padleri ve Polisaj Tabanları

Tüm polisaj makinalarına uyumlu ürün gamımızla sektörün hizmetindeyiz.Tüm ürünlerimiz Divortex kalitesi ve güvencesi altındadır.Ürünlerimizin kullanımı basit ve uzun ömürlüdür.

 

Divortex Polisaj Keçeleri

Sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Avustralya Merino Irkı Koyunlardan elde edilen yünlerden yaptırdığımız keçeler sektörde yapılan sıralamada 1.kalite olarak gösterilmektedir.Bu konsepte gün be gün kendimizi daha da geliştirmek açısından çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 

 

 

Facebook Twitter Instagram Linkedin Youtube