Toptan satın almalarda fiyat teklifi için ürün ekleyiniz.

Araç Dış Yıkama Ürünleri ve Cilalar
Araç Dış Yıkama Ürünleri ve Cilalar
Divortex Car Wash V2 - Fırçasız Oto Yıkama Şampuanı

Divortex Car Wash V2 Fırçasız Araç Yıkama Köpüğü

 

Reach ve RosH Belgeleri ile Kalite Onaylı.

 

 

AMBALAJ FORMLARI
Lütfen Seçim Yapınız

Divortex Car Wash V2 Fırçasız Araç Yıkama Köpüğü

Özellikleri :

Oto Yıkama Köpüğü ve oto yıkama şampuanı olarak kullanılan ürün fırçasız yıkama şampuanı olarak da tercih edilebilmektedir . Araba Şampuanı olarak araç yıkama ve temizleme işlemlerinde Oto Yıkama Malzemeleri arayanlar için oldukça kaliteli bir üründür.

Konsantre üründür.

Tüm araçların dış yüzeyinin etkili, fırçaya süngere ihtiyaç olmadan köpürebilen alkalin esaslı bir temizleme ürünüdür.

Sarı Renkli

Oto yıkama malzemeleri Otomatik araç yıkama tünelleri, Basınçlı tüpler, Jetonlu köpük makinaları ve dozajlı yıkama makinaları ile uyumludur.

Karcher, Bosch, Hyundai marka profesyonel yada amatör tüm dozajlı ve hazneli köpük üretme/yıkama makinaları ile uyumludur.

Araba şampuanı, Soğuk havalarda donma yapmaz.

Makina kanal ve borularında kalıntı bırakmaz.

Uygulamada yüksek performans gösterir

Ürün yüksek kaliteli PE (Polieliten) bidon içinde kargolanır.

Bidon kilitli folyo kapaklıdır. Oto Yıkama Malzemeleri

 

Mamül Kodu Ambalaj Koli Ölçüleri Koli İçi Palet Barkod
DVX1008 1 KG 420*335*265  20 Adet 1000 Adet
8680722060043
DVX1009 5 KG  410*295*265  4 Adet 200 Adet
8680722062450
DVX1010 20 KG     32 Adet
8680722060067
DVX1037 25 KG - - 32 Adet
8680722060050

 

60 litrelik tüpe 1lt, 90 litrelilk tüpe 1,5 lt doldurularak kullanılır.

Araba şampuanı için Şebeke suyu kullanılması tavsiye edilir.

Köpük 1 noktadan başlanarak ve aynı noktaya geri dönmeden araç yüzeyini tamamen kaplayacak şekilde püskürtülür.

Oto yıkama malzemeleri , Tüm araç köpükle kaplandıktan sonra, beklemeden ve ilk köpük sıkılmaya başlanan yerden olacak şekilde araç basınçlı temiz su ile yıkanır.

Köpüğün kurumaması için uygulamanın direkt güneş ışığında veya rüzgarlı havalarda yapılmaması tavsiye edilir.

Araba şampuanı, Güneş Altında Uygulamayınız. 

Köpük püskürtülmesinden sonra ilk başladığınız yerden basınçlı su ile yıkayınız. 

Ambalajın ağzını kapalı tutunuz. 

Çocuklardan uzak tutunuz. 

El, vücut, yüz ve gıda temizliğinde kullanmayınız. 

Cilt ile temasında bol suyla yıkayınız. 

Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

Kapak Açıldıktan Sonra 2 Yıl

OTO YIKAMA MALZEMELERİ SEÇERKEN NEYE DİKKAT ETMELİYİZ?

Oto yıkama malzemeleri seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı kriterler vardır.Malzeme seçilirken ürünün kalitesi ve referansları önemli etkenlerdir.

Her oto yıkama dükkanında olması gereken bazı sabit ürünler vardır.

1-Oto Yıkama Şampuanı

Oto Yıkama Şampuanı , araç yıkama ve bakımı yapılan her atölyede mutlaka bulunması gereken ürünlerin başında gelir.Fırçasız Yıkama Şampuanı ve Ph Nötr Yıkama Şampuanı olarak 2’ye ayrılan ürünlerde kalite ve araç boyasına zarar vermemesi en önemli hususlardır.

Fırçasız yıkama şampuanlarındaki kostik maddesi , üretimi daha uygun hale getirmek için çok kullanılırsa araç boyasına ciddi şekilde zarar vermektedir. Divortex Fırçasız Yıkama Şampuanları V2-V6 ürünleri dengeli kostik oranına sahiptir ve Uluslararası geçerlilik sahibi Reach ve Rohs Belgesi Onayladır.

(Oto yıkama şampuanları kısmında – Araç Dış yıkama ürünleri ve cilalar kategorisine link verilmesi rica)

2-Lastik Parlatıcı ve Jant Temizleme İlacı

Lastik parlatıcı özellikle yaz ayları için arabanın görünüşüne etki eden önemli bir faktördür.Oto yıkama malzemeleri hakkında bilgi verirken lastik bakımının önemini vurgulamamak hata olacaktır.Divortex Lastik Parlatıcı, uzun süren parlak görünümüyle tüm gözlerin aracınızda olmasını sağlayacak.

Jant temizliği ve lastik bakımı birbirlerinden ayrılması zor hususlardır.Jant temizliği ne kadar iyi yapılırsa,lastik parlaklığı da o kadar uzun sürecek , bu sayede ürün maliyetleri düşecektir.

 

3-Araç İçi Temizlik Ürünleri

Araç içi temizlik ürünleri , araç bakımında sürücü ve yolcu konforu bakımından önemli bir faktördür.Döşeme temizliği insanların araçlarına severek binmelerini sağlar ve konforlu sürüşler vaat eder.

Torpidoların güneşden çatlamaması ve doğal bir görünümde olması da sürüş konforunu arttırır ve aracınızın değerini arttırır.Torpido Bakım sütü oto yıkama malzeleriminin içinde önemli bir konumdadır.

Yaz aylarında oldukça çok kullandığımız klimalardan gelen kötü kokular insanları rahatsız eder.Polen filtresini değiştirmenden , Divortex Klima Fresh – Klima Koku Giderici ile bu kötü kokuları ortadan kaldırabilirsiniz.

4-Motor Temizlik ve Parlatma Ürünleri

Her oto yıkama atölyesinde bulunması gereken diğer bir ürün grubu motor temizlik ürünleridir.Son yıllarda çok kullanılmaya başlanan Susuz Motor Temizleme yöntemi ile aracın motoruna su vurmadan temizlik yapmam mümkündür.

İkinci bir alternatif ise aracın motoruna su ile yapılan temizliktir.Her iki yöntemde de ihtiyacınız olan temizlik ürünlerini Divortex’den temin edebilirsiniz.

Aracın motoru hangi şekilde temizlenirse temizlensin , temizliğin uzun süre etkili olması ve araç motorunun parlak olması için Motor Parlatma Maddesine ihtiyacımız var.Yine bu malzemeleri web sitemiz divortex.com.tr üzerinden inceyelebilirsiniz.

Türkiye’deki araç sayısının günden güne artması oto yıkama sektörünün her geçen gün büyüyeceğine işarettir.Örnek vermek gerekirse Türkiye’de Aralık 2018 sonu itibariyle trafiğe kayıtlı 22.865.921 araç bulunmaktadır.

Kaynak: https://data.tuik.gov.tr/Bulten/Index?p=Motorlu-Kara-Tasitlari-Aralik-2018-30629

Unutulmamalıdır ki oto yıkama malzemeleri seçerken kalite ne kadar yüksek tutulursa ticari faaliyetlerde kasaya girdi , hobi faaliyetlerinde ise duyulan zevk bir üst kademeye çıkacaktır.Her oto yıkama atölyesinin kendine göre farklı malzeme ve ekipman ihtiyacı olabilir.

Serhan Alp Kazaklar

Divortex – Dijital Pazarlama Sorumlusu

 

 

Facebook Twitter Instagram Linkedin Youtube