Toptan satın almalarda fiyat teklifi için ürün ekleyiniz.

Araç Dış Yıkama Ürünleri ve Cilalar
Araç Dış Yıkama Ürünleri ve Cilalar
Divortex Car Wash V2 - Fırçasız Oto Yıkama Şampuanı

Divortex Car Wash V2 Fırçasız Araç Yıkama Köpüğü

 

Reach ve RosH Belgeleri ile Kalite Onaylı.

 

 

AMBALAJ FORMLARI
Lütfen Seçim Yapınız

Divortex Car Wash V2 Fırçasız Araç Yıkama Köpüğü

Özellikleri :

Oto Yıkama Köpüğü ve oto yıkama şampuanı olarak kullanılan ürün fırçasız yıkama şampuanı olarak da tercih edilebilmektedir. Araba Şampuanı olarak araç yıkama ve temizleme işlemlerinde Oto Yıkama Malzemeleri, oto şampuanı arayanlar için oldukça kaliteli ve kullanışlı bir üründür.

Konsantre üründür.

Tüm araçların dış yüzeyinin etkili, fırçaya süngere ihtiyaç olmadan köpürebilen alkalin esaslı bir temizleme ürünüdür.

Sarı Renklidir.

Oto yıkama malzemeleri Otomatik araç yıkama tünelleri, Basınçlı tüpler, Jetonlu köpük makinaları ve dozajlı yıkama makinaları ile uyumludur.

Karcher, Bosch, Hyundai marka profesyonel yada amatör tüm dozajlı ve hazneli köpük üretme/yıkama makinaları ile uyumludur.

Araba şampuanı, Soğuk havalarda donma yapmaz.

Makina kanal ve borularında kalıntı bırakmaz.

Oto Şampuanı, uygulamada yüksek performans gösterir.

Ürün yüksek kaliteli PE (Polieliten) bidon içinde kargolanır.

Bidon kilitli folyo kapaklıdır. Oto Yıkama Malzemeleri

 

Mamül Kodu Ambalaj Koli Ölçüleri Koli İçi Palet Barkod
DVX1008 1 KG 420*335*265  20 Adet 1000 Adet
8680722060043
DVX1009 5 KG  410*295*265  4 Adet 200 Adet
8680722062450
DVX1010 20 KG     32 Adet
8680722060067
DVX1037 25 KG - - 32 Adet
8680722060050

 

60 litrelik tüpe 1lt, 90 litrelilk tüpe 1,5 lt doldurularak kullanılır.

Araba şampuanı için Şebeke suyu kullanılması tavsiye edilir.

Köpük 1 noktadan başlanarak ve aynı noktaya geri dönmeden araç yüzeyini tamamen kaplayacak şekilde püskürtülür.

Oto yıkama malzemeleri, Tüm araç köpükle kaplandıktan sonra, beklemeden ve ilk köpük sıkılmaya başlanan yerden olacak şekilde araç basınçlı temiz su ile yıkanır.

Köpüğün kurumaması için oto şampuanı uygulamasının direkt güneş ışığında veya rüzgarlı havalarda yapılmaması tavsiye edilir.

Araba şampuanı, Güneş Altında Uygulamayınız. 

Köpük püskürtülmesinden sonra ilk başladığınız yerden basınçlı su ile yıkayınız. 

Ambalajın ağzını kapalı tutunuz. 

Çocuklardan uzak tutunuz. 

Oto Şampuanını, el, vücut, yüz ve gıda temizliğinde kullanmayınız. 

Cilt ile temasında bol suyla yıkayınız. 

Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

3 Yıl

Oto Şampuanı

Oto şampuanları, araç yıkama ve bakımı yapılan her yerde bulunması gereken en önemli ürünlerin başında gelir. Aracınızı ev için özel üretim olan deterjanlarla veya kimyasallarla yıkamanız oldukça yanlış bir adım olacaktır. Oto şampuanının kaliteli ve boyaya zarar vermemesi en önemli hususlardan biridir.

Oto Yıkama Şampuanı

Oto yıkama şampuanı içeriğindeki bileşenler farklılık göstermektedir ve araç yapısına uygun olarak geliştirilmiştir. Fırçasız oto yıkama şampuanları gereğinden fazla kullanıldığında içerisindeki kostik maddesi aracın boyasına zarar verebilir. Divortex Fırçasız Yıkama Şampuanları V2 ve V6 ürünleri dengeli kostik maddesi içerir ve uluslararası geçerlilik sahibi Reach ve Rosh belgelerine sahiptir.

Divortex Fırçasız Oto Yıkama Şampuanı;

  • Konsantre oto şampuanı üründür.

  • Tüm araçların dış yüzeyinde kullanıma uygundur ve fırçaya veya süngere gerek kalmadan köpürebilir özelliktedir.

  • Otomatik araç yıkama makineleri ile uyumludur.

  • Araba şampuanı soğuk havalarda donma yapmaz.

  • Makinanın kanal veya borularında tıkanmalara yol açmaz.

  • Uygulamada çok yüksek performans gösterir.

  • Şebeke suyu ile kullanılması tavsiye edilir.

  • Köpüğün kurumaması için aşırı sıcak ve rüzgarlı havalarda yapılmaması önerilir.

  • Tüm araca köpük sıkılır ve ilk uygulanan yerden başlanarak basınçlı su ile temizlenir.

Cilalı Oto Yıkama Şampuanı Ne İşe Yarar?

Cilalı oto yıkama şampuanı temizliğin yanı sıra aracınızda parlak bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır. pH dengesine sahip oto şampuanları seçmek aracınız için önem arz etmektedir. Ellerinizi ve aracınızı tahriş etmeyecek nötr pH oto yıkama şampuanları seçmelisiniz. Dengeli içeriği ile üretilen cilalı oto yıkama şampuanları yerine deterjan vb ürünleri seçmeniz aracınıza zarar verecek ve verdiği zarar ile birlikte araç alım-satımlarda değerini düşürecektir.

Cilalı oto şampuanı uzun süre düzenli kullanıldığında aracınıza doğal bir parlaklık kazandırır. Ancak tam anlamıyla %100 bir parlaklık ve çiziksiz bir araç görünümü istiyorsanız Divortex Pasta Cila ürünlerini tercih etmeniz gerekmektedir.

Cilalı şampuanların diğer oto şampuanlarına göre köpürmesi daha azdır ama bu iyi temizlemiyor anlamına gelmemektedir. İçeriğindeki farklı bileşenler sayesinde daha fazla parlaklık verir. Cilalı oto şampuanlarını araba yıkama fırçası veya süngeri ile birlikte kullanabilirsiniz. Cilalı oto yıkama işlemi yaparken araba yıkama eldiveni kullanmanız sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Araba yıkama eldiveni kullanarak ürün içeriğindeki kimyasallardan meydana gelebilecek hasar veya tahrişe sebep olmayı engellemiş olursunuz.

 

OTO YIKAMA MALZEMELERİ SEÇERKEN NEYE DİKKAT ETMELİYİZ?

Oto yıkama malzemeleri seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı kriterler vardır. Malzeme seçilirken ürünün kalitesi ve referansları önemli etkenlerdir.

Bu durumda her oto yıkama dükkanında olması gereken bazı sabit ürünler vardır. Oto yıkama dükkanlarında olması gereken malzemeler şu şekildedir:

1- Oto Yıkama Şampuanı

Oto Yıkama Şampuanı, araç yıkama ve bakımı yapılan her atölyede mutlaka bulunması gereken ürünlerin başında gelir.Fırçasız Yıkama Şampuanı ve Ph Nötr Yıkama Şampuanı olarak 2’ye ayrılan ürünlerde kalite ve araç boyasına zarar vermemesi en önemli hususlardır.

Fırçasız yıkama şampuanlarındaki kostik maddesi , üretimi daha uygun hale getirmek için çok kullanılırsa araç boyasına ciddi şekilde zarar vermektedir. Divortex Fırçasız Yıkama Şampuanları V2-V6 ürünleri dengeli kostik oranına sahiptir ve Uluslararası geçerlilik sahibi Reach ve Rohs Belgesi Onayladır.

2- Lastik Parlatıcı ve Jant Temizleme İlacı

Lastik parlatıcı özellikle yaz ayları için arabanın görünüşüne etki eden önemli bir faktördür.Oto yıkama malzemeleri hakkında bilgi verirken lastik bakımının önemini vurgulamamak hata olacaktır.Divortex Lastik Parlatıcı, uzun süren parlak görünümüyle tüm gözlerin aracınızda olmasını sağlayacak.

Jant temizliği ve lastik bakımı birbirlerinden ayrılması zor hususlardır.Jant temizliği ne kadar iyi yapılırsa,lastik parlaklığı da o kadar uzun sürecek , bu sayede ürün maliyetleri düşecektir.

3- Araç İçi Temizlik Ürünleri

Araç içi temizlik ürünleri, araç bakımında sürücü ve yolcu konforu bakımından önemli bir faktördür. Döşeme temizliği insanların araçlarına severek binmelerini sağlar ve konforlu sürüşler vaat eder.

Torpidoların güneşden çatlamaması ve doğal bir görünümde olması da sürüş konforunu arttırır ve aracınızın değerini arttırır. Torpido Bakım sütü oto yıkama malzeleriminin içinde önemli bir konumdadır.

Yaz aylarında oldukça çok kullandığımız klimalardan gelen kötü kokular insanları rahatsız eder. Polen filtresini değiştirmenden , Divortex Klima Fresh – Klima Koku Giderici ile bu kötü kokuları ortadan kaldırabilirsiniz.

4- Motor Temizlik ve Parlatma Ürünleri

Her oto yıkama atölyesinde bulunması gereken diğer bir ürün grubu motor temizlik ürünleridir.Temizlik ürünleri arasında araba şampuanı önemli bir yer tutmaktadır. Son yıllarda çok kullanılmaya başlanan Susuz Motor Temizleme yöntemi ile aracın motoruna su vurmadan temizlik yapmam mümkündür.

İkinci bir alternatif ise aracın motoruna su ile yapılan temizliktir. Her iki yöntemde de ihtiyacınız olan temizlik ürünlerini Divortex’den temin edebilirsiniz.

Aracın motoru hangi şekilde temizlenirse temizlensin , temizliğin uzun süre etkili olması ve araç motorunun parlak olması için Motor Parlatma Maddesine ihtiyacımız var. Yine bu malzemeleri web sitemiz divortex.com.tr üzerinden inceyelebilirsiniz.

Türkiye’deki araç sayısının günden güne artması oto yıkama sektörünün her geçen gün büyüyeceğine işarettir. Örnek vermek gerekirse TÜİK verilerine göre Kasım 2022 sonu itibariyle trafiğe kayıtlı 26 milyon 349 bin 156 araç bulunmaktadır. Bu yüzden bu sektör asla bitmeyen ve hergün büyüyen bir sektördür. 

Kaynak: https://data.tuik.gov.tr/Bulten/Index?p=Motorlu-Kara-Tasitlari-Aralik-2018-30629

Araba Şampuanı

Unutulmamalıdır ki oto yıkama malzemeleri, araba şampuanı seçerken kalite ne kadar yüksek tutulursa ticari faaliyetlerde kasaya girdi, hobi faaliyetlerinde ise duyulan zevk bir üst kademeye çıkacaktır. Her oto yıkama atölyesinin kendine göre farklı malzeme ve ekipman ihtiyacı olabilir. Araba şampuanı ve diğer ürünlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Araç yıkama şampuanı her zaman güvenilen nitelikli ürünlerden biridir. Araç bakımını en sağlıklı koşullarda yapabilmek için temizlik ve bakım ürünlerine dikkat etmek gerekir. Kendi başına köpüren fırça ihtiyacı duymayan kaliteli temizlik malzemeleri araçların daha temiz ve ışıltılı olmasına yardımcı olur. Fırça ve benzer temizlik aparatlarına hiç ihtiyaç duymadan kendi başına köpürebilen bu kaliteli temizlik ürünleri, araç yüzeyinin tamamında temizlik için etkili bir sonuç ortaya koyar.

Basit bir uygulama ile yüksek performans beklenti ve ihtiyaçlarını bu kaliteli temizlik malzemeleri ile elde etmeniz mümkündür. Bireysel olarak araçlarınızda bu kaliteli temizlik ürünlerini güvenerek kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu işi profesyonel olarak yürüten oto yıkama ekipleri, yine bu ürünleri gönül rahatlığı ile tercih edebilir. Araç yıkama tünellerinde denenmiş ve memnuniyet yaratmış olan ürünler oldukça sağlıklı olarak göz önüne gelmiştir.

 

Araç Şampuanı Kullanarak Kir Tabakalarından Kurtulun!


Araç şampuanı aracınızda oluşabilecek bir tabakalarını tamamen ortadan kaldıran çözümler sunar. Dış etkenlere maruz kalan otomobiller ister istemez kir toz ve benzer unsurlarla mücadele etmek durumundadır. Araç yıkandığı esnada aracın görüntüsüne boyasına ve kaportasına zarar vermemek gerekir.

Özenle seçilecek ve kullanılacak deterjanlar, bu konuda araç sahiplerini daha avantajlı bir noktaya taşır. Özenle üretilmiş ve sağlıklı şekilde sunulmuş şampuan modelleri, araçların daha temiz olmasına önemli derecede katkı sağlar. Araçlar bu parlak yapısı ile birlikte trafiğe daha güvenle çıkma şansı bulur. Estetik güzelliği yakalamak açısından bu kaliteli şampuanlar gayet uygun ve avantajlı seçenek olarak kendini gösterir.


Fırçasız Oto Yıkama Şampuanı Çeşitleri


Fırçasız oto yıkama şampuanı pratik bir kullanım unsuru olarak dikkat çeker. Fırça ile ovalama yapmadan yapılan temizlik aracın çizilmesinin önünde önemli bir engel oluşturur. Fırça telleri ne kadar yumuşak olursa olsun, ister istemez araçlarda hare oluşumuna sebep olabilir. Fırçasız temizlik ise daha sağlıklı ve güven veren bir sonuç yaratır.

Çözücü özelliğe sahip olan şampuanlar her türlü kir ve toz unsurlarını gidermede oldukça başarılı olur. Böylelikle temizlik kalitesi yükselir ve temizlik sonucunda aracın muazzam bir görüntüsü ortaya çıkar. Fırçasız olarak akıcı şekilde kullanılan nitelikli temizlik şampuanları, araçlar için en iyi tercihler arasında bulunur.


Bütçenize Uygun Avantajlı Araç Yıkama Şampuanı Fiyatları


Oto yıkama şampuanı kullanırken bu ürünün kalitesi kadar uygun fiyatları da büyük bir önem taşır. Özellikle güvendiğiniz ve tercih ettiğiniz Divortex.com sayfalarında, bu ürünlerin gayet ekonomik ve avantajlı sonuçlarını görmek mümkün olacaktır. Araç temizliğini düzenli olarak sağlıklı bir şekilde yapmak için, tedarik ettiğiniz oto şampuan modellerine her zaman dikkat etmeniz gerekir. Gerek fiyat gerekse de kalite bakımından size en iyi çözümü sunan ürünlere yoğunlaşmanız gerekir.

İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak ürünler, Divortex.com farkıyla size gerekli fırsatı sağlayacaktır. Bazen bir set içinde bazen de tek olarak temiz edeceğiniz şampuanlar aracınızı temiz ve parlak hale getirecektir. Alacağınız temizlik ve bakım malzemeleri ile aracınızın her zaman güzel görünmesi için kendiniz gerekenleri yapabilirsiniz. Kısa bir zaman sonra bakım ve temizlik konusunda çok daha uzman bir hale gelmeniz söz konusu olacaktır.


Oto Şampuan İle Aracınızı Parlatın!


Cilalı fırçasız oto şampuanı hem temizlik hem de parlaklık yönünden önemli avantajlar sağlar. Temizliğin yanı sıra aynı zamanda önemli bir bakım çözümü için, kaliteli şampuanlar araçlar için büyük bir gerekliliktir. Aracınızın ışıltısı onun manevi görüntüsünün yanı sıra maddi olarak da değerini arttıran bir çözüm yaratır. Aracı kullanırken elbette trafikteki prestijiniz önemlidir. Aracı satarken ise onun parlak ve temiz yapısı maddi yönden size ekstra avantaj sağlayacaktır.

Otomobiline değer veren ve onun kalitesini daha yüksek göstermek isteyen herkes için çözümler Divortex.com avantajı ile kendini göstermek durumundadır. İhtiyaç ve gereksinimleri karşılama konusunda çok çeşitli ürünlere bu adres aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Geniş bir kategori ve burada bulunan olağanüstü ürün zenginliği, ihtiyaçları karşılayacak ve çözüm yaratmaya devam edecektir.


Oto Şampuanı Nasıl kullanılır?


Araba şampuanı kullanımı oldukça kolaydır. Aracı hafif ıslattıktan sonra şampuan sürülür ve yaklaşık 2-3 dakika beklenir daha sonrasında aracı çizmeyecek şekilde fırça kullanmadan durulama yapılır. Eğer bu esnada fırça ve sünger kullanılmak istenirse, bu tamamen aracı yıkayan kişinin tercihine bağlıdır. Gelişmiş kimyasallar sayesinde sadece hortumla su tutmak bile aracın durulanması için yeterli olacaktır. İyi bir temizlik çalışması neticesinde araç ışıltılı hale gelir ve tertemiz görüntüsünü korur.

Temizlik ürünlerini kullanırken çok aşırı güç uygulamadan bu işlemi yapmak gerekir. Ne kadar sağlam ve sert görünse de araç boyasının çizilmeye müsait bir yapısı vardır. Hassas bir temizlik ve kaliteli şampuan kullanımı sayesinde araca en ufak bir zarar vermeden temizlik yapmak söz konusu olur. Estetik ve parlak görüntünün yanı sıra aracın çok ışıltılı olması için en iyi temizlik şampuanının seçilmesi gerekir.

Facebook Twitter Instagram Linkedin Youtube