Toptan satın almalarda fiyat teklifi için ürün ekleyiniz.

Araç Dış Yıkama Ürünleri ve Cilalar Araç Dış Yıkama Ürünleri ve Cilalar

Araç Dış Yıkama ve Hızlı Cila Ürünleri

Firmamızın 2005 yılından günümüze kadar gelen süreç içerisinde araçlarımızın temizliği ve bakımı için güvenle kullanabileceğiniz ürünleri ulusal ve uluslararası kalite sertifikaları dahilinde geniş ar-ge birimimizle üretim yaparak sektörün ihtiyacını karşılamaktayız. Gelişen teknolojik değişimler ve yeniliklere de aynı ivme ile kendimizi geliştirmekteyiz. Araç temizliği akabinde görsel olarak temizliğin ve parlaklığın devam edebilmesi adına üretilen ürünler arasında yer alan Hızlı Cila ürünlerimizi geliştirmekteyiz. Özellikle Araç Dış Yıkama Grubu Ürünlerimizde Avrupa Sertifikasyonu olan Rosh – Reach belgeleri ile üretim yapılmakta ve kalite kontrol sürecine tabii olmaktadır.

Divortex Araç Dış Yıkama Ürünleriyle araçlarınızı güvenle temizletebilirsiniz.

Araç Dış Yıkama Ürünleri Faydaları

Divortex Araç Dış Yıkama Ürünleri araçların düzenli olarak temizlenmesi araçların asit yağmurları, güneşin UV ışınları, kuş pisliği ve kılcal çizikler gibi dış etkenlere karşı yaşayacağı sıkıntıların önüne geçer.

Divortex Araç Dış Yıkama Ürünleri bu temizliği uluslararası standartlar dahilinde üretilen ve güvenle Fırçasız ve Fırçalı olarak piyasaya arz eder.

Divortex olarak önerimiz açık havada park edilen hususi kullanıma ait olan araçların üç günde bir, kapalı ortamda park edilen araçların ise haftalık periyotlarla temizliğe tabii tutulmasıdır. Ticari araçlarda günlük yapılan temizlik kurallara uygun olacaktır.

Araç Cilaları Faydaları

Galeriden yeni çıkmışcasına yeni ve parlak görünen bir araca sahip olmak herkesin hayalidir. Markası, modeli, yaşı ne olursa olsun, araç kaportasını göz alıcı parlaklığa ve görünüme kavuşturmak Araç Cilaları sayesinde mümkün hale gelmektedir.

Divortex Araç Dış Yıkama Ürünleri ve Cilalar bu durumda imdada yetişebilecek en kaliteli seçenekleri bünyesinde barındırmaktadır. Fırçasız oto yıkama şampuanları, cam temizleme sıvıları, hızlı cila, kireç leke giderici jel, koltuk ve kumaş koruyucu, detaylandırıcı showroom cilası ve susuz cilalı araç yıkama ürünleri bu yardımcı alternatifler ürünler arasındadır.

Mevsimsel etkiler, sürtme, çarpma, korozyonlanma sonucunda kaportada oluşan kılcal yada derin deformasyonların ortadan kaldırılmasında Divortex cila ürünleri güçlü etkisini gösterirken, dış yıkama için formüle edilen oto şampuanları da aracın parlak ve hijyenik görünmesine zemin hazırlamaktadır.   Oto Bakım Ürünleri

Araç değerinin her zaman en yüksek seviyede kalabilmesi için önemli olan dış görünümün kalitesi, Divortex ürünlerinin yardımı ile artırılmaktadır.  çizik giderici pasta

Detaylandırıcı showroom cilası

Hızlı cila

Su kireç lekesi giderici jel 

Facebook Twitter Instagram Linkedin Youtube