Toptan satın almalarda fiyat teklifi için ürün ekleyiniz.

Araç Dış Yıkama Ürünleri ve Cilalar
Araç Dış Yıkama Ürünleri ve Cilalar
Divortex Car Wash & GO - Ph Nötr Araç Yıkama Şampuanı

Divortex Wash & Go Oto Şampuanı

Kostik ve Solvent İçermez.

AMBALAJ FORMLARI
Lütfen Seçim Yapınız

Divortex Wash & Go Oto Şampuanı.

Kostik ve Solvent İçermez.

 

Özellikleri :

Her türlü araç yüzeyinde birikmiş yağ ve kirleri temizlemek amacıyla üretilmiş non-iyonik yapıda, nötral karakterli, yüksek kalitede oto şampuanıdır.

Her türlü araç yüzeylerinde ve boyalı metal yüzeylerde güvenle kullanılabilir.

Uygulamada çok yüksek performans gösterir

Ürün yüksek kaliteli PE (Polieliten) bidon içinde kargolanır

Bidon kilitli folyo kapaklıdır. Oto Yıkama Malzemeleri

Mamül Kodu Ambalaj Koli Ölçüleri Koli İçi Palet Barkod
DVX1501 5 KG  410*295*265 cm3 4 adet 200 adet
8680722060173
DVX1500 25 KG - - 32 adet
8680722060166

 

Kirlilik derecesine ve istenen köpük miktarına bağlı olarak 20 litre suya 1 kapak ürün konularak köpürtülür.

Fırça ve sünger ile araç üzerine uygulanır.

Bol basınçlı su ile durulanır.

Ambalajın ağzını kapalı tutunuz.

Çocuklardan uzak tutunuz.

El, vücut, yüz ve gıda temizliğinde kullanmayınız.

Cilt ile temasında bol suyla yıkayınız.

Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. 

3 Yıl

pH Nötr Şampuan Nedir?

pH nötr şampuan pH dengesi ile aracın dış yüzünü koruyan kaliteli bir deterjan modeli olarak karşınıza gelir. Temizleme ve durulama kolaylığı ile ön plana çıkmış olan şampuan modelleri, özellikle araç yıkama konusunda oldukça gelişmiş ve uygun şekilde tercih edilmiştir. Firmamız bünyesinde büyük bir özenle üretilmiş ve sunulmuş olan pH nötr araba köpüğü, sağlıklı bir şekilde kullanılan ve güven veren ürün örnekleri arasında bulunur. Yıkama kalitesini üst düzeyde tutan bu nitelikli ürünler, araç yüzeyinde birikmiş olan yağ ve kirlerin sağlıklı bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur.

Temizlik esnasında aracın dış yüzeyi herhangi bir zarar görmez. non-iyonik yapı ile nötral karakterli sağlıklı deterjan modelleri, özellikle aracınızın tertemiz olmasına çok büyük katkı ve destek sağlar. Metal yüzeylerde ortaya koymuş olduğu başarı sebebiyle, pH nötr şampuan en ideal tercihler arasında görülmüştür. Profesyonel araç yıkama şirketleri bizim bu konuda sunmuş olduğumuz deterjan kalitesinden istifade etmektedir. Bireysel olarak aracını temizlemek isteyenler, yine burada ortaya koyduğumuz pH nötr şampuan ve pH nötr araba köpüğü ile sonuca ulaşabilir.

Özenle ürettiğimiz kaliteli deterjan modellerimiz, gayet sağlıklıdır ve araca herhangi bir şekilde zarar vermez. Yüksek kaliteli temizlik konusunda, firmamız tarafından piyasaya kazandırılan ürün örnekleri ihtiyaçları uygun şekilde karşılar. Söz konusu sağlıklı bir temizlik olduğunda, firmamız tarafından üretilmiş olan ürünler size en iyi şekilde ulaştırılır. Polietilen bidon içerisinde siz değerli müşterilerimize sunulan kaliteli pH tarafsız araba köpüğü ve pH nötr şampuan örnekleri, aracınızda sağlıklı temizlik için iyi bir fırsat sağlar.

pH değerinin önemi pek çok konuda ortaya çıktığı gibi, araç temizliği konusunda da yine bu konunun büyük bir gereklilik ortaya koyduğu görülür. Özenle ürettiğimiz ve piyasaya kazandırdığımız deterjan modellerimiz, oto yıkama malzemeleri içerisinde güven veren unsurlar arasında bulunur. Aracınızın parlak ve ışıltılı bir görüntü ile sizin prestijinize katkı sağlamasını elbette istersiniz. Düzenli yıkamalarda kullanılan kaliteli deterjan modelleri, bu konuda ihtiyaçları karşılayacak ve önemli çözümler üretmeye devam edecektir.

Divortex markasının birbirinden farklı pH Nötr araç yıkama şampuanları bulunmaktadır. Wash & Go haricinde cilalı yeşil elma kokulu pH Nötr şampuan ve seramik kaplama yapılan araçlar için özel geliştirilen pH nötr şampuan modelleri de bulunmaktadır.

Ph Nötr Şampuanın Avantajları Nelerdir?

pH nötr araba köpüğü çok avantajlı bir ürün örneğidir. Aynı zamanda kaliteli yıkama ve kaliteli temizlik konusunda, pH nötr şampuan avantajlarından istifade etmek gerekir. Aracınızın yüzeyinin herhangi bir şekilde zarar görmesini istemiyorsanız, kullandığınız deterjanların size sağladığı avantajları mutlaka görmelisiniz. Aracı ovalamadan ve zorlamadan pratik temizlik, dış yüzeye zarar vermeyecek ve aracın parlak görüntüsü her zaman kendini gösterecektir. Büyük bir titizlikle yapmış olduğumuz çalışmalarda, ürünlerimiz başarılı bir şekilde kullanılmış ve müşterilere kolaylık sağlamıştır.

Her türlü aracın dış yüzeyinde koruyucu bir etki ve sağlıklı temizlik noktasında, pH tarafsız şampuan ve pH nötr araba köpüğü örneklerimiz en iyi çözümleri ortaya koymuştur. Oto yıkama servisleri, araç temizleme şirketleri ve bireysel olarak insanların temizlik konusundaki ihtiyaçları düşünüldüğünde, ürünlerimiz oldukça yeterli yapısıyla karşınıza gelmektedir. Tamamen sağlıklı ve kaliteli olarak üretilmiş olan ürünlerimiz, aracınızın hem metaline hem de boyasına zarar vermeden sağlıklı bir temizlik konusunda destek sağlar. Aracınızın cam yüzeyleri ve farklı malzemeden yapılmış yüzeyleri için, yine koruyucu özelliğe sahip olan deterjanlardan istifade etmek gerekir.

Son derece net ve kullanışlı şekli ile karşınıza çıkmış olan pH nötr şampuan, bu konuda insanların güvenle tercih edeceği örnek seçeneklerimiz arasında bulunur. Firmamızın ortaya koyduğu ve piyasaya kazandırmış olduğu pH nötr araba köpüğü örnekleri, temizlik kalitesini yükseltmiş ve size büyük katkılar sağlamıştır. Su ve pH nötr şampuan kullanımı ile birlikte sağlıklı bir temizlik yapmak ve en iyi sonuca ulaşmak mümkün olmaktadır. Suyun pH değeri ve buna uygun deterjan kalitesi, elbette sağlıklı bir temizlik için önemli avantajlar ortaya koymuştur.

 

Facebook Twitter Instagram Linkedin Youtube