Toptan satın almalarda fiyat teklifi için ürün ekleyiniz.

Araç Dış Yıkama Ürünleri ve Cilalar
Araç Dış Yıkama Ürünleri ve Cilalar
Divortex Alpha Foam Ph Nötr Cilalı Oto Şampuanı

Divortex Alpha Foam  Ph Nötr - Cilalı Oto Yıkama Şampuanı  Yeşil Elma Kokulu 

 

DIVORTEX'ten Yeni Ph Nötr Yoğun Köpüklü CİLALI Oto Yıkama Şampuanı.

AMBALAJ FORMLARI
Lütfen Seçim Yapınız

Divortex Alpha Foam  Ph Nötr - Cilalı Oto Yıkama Şampuanı  Yeşil Elma Kokulu 4 Litre.

 

DIVORTEX'ten Yeni Ph Nötr Yoğun Köpüklü CİLALI Oto Yıkama Şampuanı.

 

Ph Dengeli.  Kostik ve Solvent İçermez.

 

Seramik Kaplama ve Boya Koruma Yapılmış Araçların Yıkanması İçin Geliştirilmiş.

 

Cilalı Oto Şampuanı

Özellikleri :
Araç üzerindeki kirleri kolaylıkla temizler. Cilalı Araba Şampuanı

Uygulama sonrası boya yüzeyi üzerinde etkin bir parlaklık sağlar.
Boya, kauçuk,cam, vinly ve plastikler üzerinde güvenle kullanılabilir.
Cilalı Oto Şampuanı, Ph dengesiyle araç yüzeyini korur, kolay temizler ve durulanır.
Cilalı Oto Şampuanı,Arabalar, kamyonlar, tekneler, uçak, mobil evler ve motosikletler de dahil olmak üzere tüm araçlar için uygundur.
Yeşil Elma kokuludur.
Biyolojik olarak parçalanabilen, toksik olmayan, çevre dostu ve ağır kimyasallar içermez.
Cilalı Oto Şampuanı, her türlü manuel, amatör ya da profesyonel makinede kullanılır.
Konsantre üründür.  Oto Yıkama Malzemeleri
1/128.

Mamül Kodu Ambalaj Koli Ölçüleri Koli İçi Palet Barkod
DVX1520 16 Oz 270*210*290 cm3 12 adet 1368 adet
       8680722064836
DVX1515 4 Lt 410*295*265 cm3 5 adet 250 adet
8680722062177
DVX1513 20 Lt - - 32 Adet            8680722062146

 

Yoğun konsantredir.
Kirlilik derecesine ve istenen köpük miktarına bağlı olarak 1/128 oranında sulandırılır.
Cilalı Oto Şampuanı, Çift kova yöntemi ile kullanım uygundur.
Foam Lance tipi köpük tabancaları ve köpük üretme makineleri ile kullanım uygundur.
Uygulamada yüksek performans gösterir.
Cilalı Oto Şampuanı,Fırça ve sünger ile araç üzerine uygulanır.
Bol basınçlı su ile durulanır.

Ambalajın ağzını kapalı tutunuz.
Çocuklardan uzak tutunuz.
El, vücut, yüz ve gıda temizliğin de kullanmayınız.
Cilt ile temasında bol suyla yıkayınız.                       
Ağzı kapalı serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

3 Yıl

Kaliteli Cilalı Oto Şampuanı Divortex. com’da!

Cilalı oto şampuanı son yıllar içerisinde geliştirilmiş en güzel temizlik unsurları arasında bulunur. Çok değer verilen otomobillerin sağlıklı şekilde temizlenebilmesi için, kimyasallar geliştirilip kullanılmaktadır. Gerek yüksek hız gerekse de aşırı sıcakların yaratmış olduğu etki ile araçlar kirlenir, çizilir ve ufak tefek yaralar alır. Aracın bakımını en iyi şekilde yapmak önemli olduğu gibi, temizlik konusunda da oldukça dikkatli olmak gerekir. Son yıllar içerisinde bu konuda şampuan modelleri çok gelişmiş ve araç temizliği konusunda önemli mesafeler geçilmiştir. Divortex.com üzerinde karşınıza çıkan pek çok sağlıklı ürün, kalite olarak ve fiyat olarak isteklerinizi karşılayacak durumdadır.

Göz atmış olduğunuz geniş bir kategoride, aracınız için ihtiyaç olan her türlü ürün modelini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Ürünler hakkında elde edeceğiniz detay bilgileri kullanım aşamasında ve sonrasında size yardımcı olacaktır. Çözücü özelliği ön planda olan şampuan araca herhangi bir zarar vermez. Temizlik konusunda ise güç uygulamadan sonuca ulaşmak mümkün olur kir ve toz üzerindeki çözücü etki araçlar için çok faydalı bir temizlik sonucu yaratır.


Cila Özellikli Oto Şampuanı Avantajları

Cilalı Araba Şampuanı çok avantajlı ve önemli bir tercih olarak kendini göstermektedir. Ürünün cila özelliği taşıması sebebiyle, temizlik sonrasında muazzam bir parlaklıktan söz etmek mümkün olur. Küçük kılcal çiziklerin kapatılması ve güzel bir görüntünün ortaya çıkmasında, şampuan içerisinde bulunan cilanın büyük katkısından söz edebiliriz. Ayrıca maddi manevi destek sağlayan bu kaliteli malzemeler, iyi bir temizlik unsuru olarak dikkat çeker.

Yalnızca temizlik değil aynı zamanda kaliteli ve kalıcı bir bakım konusunda, bu nitelikli şampuanlar iyi bir tercih olduğunu göstermiştir. Araç yıkandıktan sonra hem ıslakken hem de kuruduktan sonra çok parlak görünür. Aracını satışa çıkarmak isteyenler, satış öncesi mutlaka kapsamlı bir temizliğe önem vermelidir.


Pratik Kullanıma Sahip Cilalı Oto Şampuan Seçenekleri

Cilalı oto şampuanı hem kolay kullanılan hem de sağlıklı olan bir ürün modeli olarak kendini göstermiştir. Araçlarını temiz tutmak ve onun parlaklığını korumak isteyenler, kullanımı oldukça kolay olan cila modellerinden yardım alabilirler. Fırça veya sünger dahi kullanmadan kolaylıkla uygulanabilen şampuanlar, iyi bir araç temizliği ve güvenilir bir bakım konusunda önemli çözümler yaratmıştır. Araç kalitesini korumak ve ışıltılı yapısıyla güzel bir görüntü ortaya koymak, tercih edilecek ürünlerle mümkün olmaktadır.

Divortex.com avantajları ile karşınıza çıkan ürün seçenekleri, hem pratik kullanıma hem de tertemiz ve muazzam bir görüntüye katkı sağlamış durumdadır. Çok baskı uygulamadan kaliteli şampuanlarla temizlik yapmak gerekir. Kaporta ve boyanın zarar görmemesi açısından bu boya çalışmalarının en kapsamlı şekilde yapılması önem arz eder. Aracın temiz olmasına ek olarak aynı zamanda kaportası da bu temizlikten zarar görmez.


Cilalı Araba Şampuanı Fiyatları

Cilalı Araba Şampuanı fiyatları konusunda kategori sayfalarına girerek ürünler hakkında detaylı bir araştırma yapabilirsiniz. Ürün açıklamaları ve fiyatlar bu geniş kategoride siz değerli müşterilerin karşısına gelecektir. Aracına temizlik konusunda en iyi desteği vermek isteyenler, bu kaliteli ürünlerle önemli bir adım atma şansı bulacaktır.

Sağlıklı ve güzel bir görüntüyü desteklemek açısından, en kaliteli şampuanlar ihtiyaçları karşılayan ve çözüm üreten bir fırsat yaratacaktır. Estetik güzelliği sağlamak ve kalıcı bir temizliği desteklemek noktasında, Divortex.com ürünleri müşterilerin tamamına ışık tutan bir sonuç yaratacaktır. Oto bakım ve temizlik konusunda uygulama bilgisinden çok ürün kalitesi ile sonuca gitmek ve aracı tertemiz hale getirmek mümkündür.

Facebook Twitter Instagram Linkedin Youtube