Toptan satın almalarda fiyat teklifi için ürün ekleyiniz.


Araç Döşeme Temizleme

DIVORTEX CAR CARE “WILD CLEAN” DETAYLI ARAÇ DÖŞEME TEMİZLEYİCİ   

Araç’larda kirlenmeye en müsait kısım araç içi döşemelerdir. Yemek İçmek faaliyetleri,  sigara kullanımı, sürekli fiziksel temas ve sürtünmeye maruz kalmaları, mecbur kalındığı için yapılan yük taşımaları hatta 4 ayaklı sevimli dostlarımızla yaptığımız seyahatlerden dolayı araç içi döşemeler  özellikle koltuklar hızlı kirlenir. Doğru müdahale ile temizlenmediği sürece de kötü ve sıkıcı bir izlenim bırakır araçlarda.

Öncelikle bilinmesi  gereken, araç   koltuk, tavan yada halı gibi tekstil  ürünlerinde,  genel temizlik veya leke çıkartmak amaçlı çamaşır suyu, ağartıcı gibi ağır kimyasallar kullanılmamalıdır. Bu iş için geliştirilmiş özel ve güvenilir  temizleyiciler kullanılmalıdır.

DIVORTEX CAR CARE “Wild Clean” "Detaylı Döşeme Temizleyici" ile aracınızda ki  her cins döşeme yüzeyin derinlemesine detaylı olarak temizlemesi, anti bakteriyel özelliği sayesinde de hijyen , ferah bir temizlik sağlaması ve güvenle kullanılabilmesi için Divortex Car Care  güvencesi ile geliştirilmiştir.

Divortex Car Care Wild Clean”  500 ml  ambalaj formu kullanıma hazır bir şekilde imal edilmektedir. Direkt uygulama yapılabilir.     

Divortex Car Care Wild Clean”  , 3 kg, 5 kg  ve 25 Kg’lık ambalaj formasyonları aşağıdaki şekilde kullanıma hazırlanır.

Divortex Car Care Wild Clean”  1/4  oranında (Örneğin : 200 ml  Wild Clean  800 ml su ile) iyice karıştırılarak kullanıma hazırlanır.

Kullanıma hazırlanan ürün uygun bir püskürtme kabına dökülür.

karıstırma.png  karistirma2.png doldurma.png

Öncelikle döşeme koltuklar  ve halıda genel temizlik yapılacaksa, üstünde bulunan çocuk emniyet koltuğu, şemsiye gibi eşyaları koltuğunuzun üstünden alın ve paspasları dışarı çıkartın.

Mümkünse elektrik süpürgesi  yardımıyla koltuk ve halılar iyice süpürülür.  Araba koltuğu silme işleminden önce bütün artıkların alınması kirliliğin yayılmaması açısından önemlidir.

Divortex Car Care  Wild Clean"  Genel temizlik için koltuk yada halıya, parti parti bir miktar püskürtülür, Püskürtülen alan mikro fiber bir temizleme bezi vasıtasıyla ovulmak suretiyle temizlenir.

Şayet bir leke varsa direkt  üzerine sıkılır 5-10 sn. bekledikten sonra mikro fiber bez vasıtasıyla yada kumaş uygunsa orta sertlikte bir fırça ile leke dairesel hareketlerle silinir.

Döşeme üstüne gereğinden fazla ürün sıkmayınız ve uzun süre ovmak için beklemeyiniz. Çok fazla sıvı sıkılması ürünün sünger seviyesine kadar emilmesine sebep olacaktır.

Wild_Clean00003.jpg Wild_Clean00005.jpg

Araç içi döşeme temizliğini genelde kuru ve yağışsız havalarda yapmak daha uygun olacaktır. Uygulamadan sonra kuru ve temiz bir havlu ile ıslaklık alınır. Bu işlemi vakum gücü yüksek bir süpürge ile ya da halı temizleme makinesi ile yaparsanız daha iyi sonuç alırsınız. Şayet bu imkan yoksa  bir saç kurutma makinası  ile de hızlı bir şekilde kurutma yapılabilir.

Genelde bu işlemi  kuru ve güneşli havalarda yapıp, temizlik sonrasında 2-3 saat camları açık bırakmak çok daha iyi sonuç verecektir.

Bu işlemlerden sonra koltuğunuza daha temiz bir görünüm vermek istiyorsanız temiz yumuşak bir fırçayla yukarıdan aşağıya doğru koltuğunuzu tekrar silin.

Divortex Car Care Wild Clean Döşeme Temizleyici’sinin güçlü etkisinden sonra , temizlik kalitesinden tüm dostlarımız fazlasıyla memnun kalacaktır.

Wild_Clean00001.jpg 

PRATİK 

Facebook Twitter Instagram Linkedin Youtube