Toptan satın almalarda fiyat teklifi için ürün ekleyiniz.

Endüstriyel Bakım Ürünleri
Endüstriyel Bakım Ürünleri
Divortex RTV Siyah Sıvı Conta 200 Ml.

Divortex RTV Siyah Sıvı Conta 200 ml.

 

AMBALAJ FORMLARI
Lütfen Seçim Yapınız

Divortex RTV Siyah Sıvı Conta 200 ml.

 

Kullanım Alanları :

Siyah renge ihtiyaç duyulan tüm aksamlarda ve conta alanlarında,

Otomotiv endüstrisi : her türlü nakil vasıtalarının motor, şanzıman, diferansiyel, devirdaim, vb. yerlerde, 

Sanayi makinalarının contalama işlemlerinde,

Dişli kutu kapaklarında, gres kapaklarında, bağlantı şanşlarında ve diğer yerlerde kullanılır.

Elektrik ve elektronikte vibrasyon ve izolasyon amaçlı kullanılabilir. 

Mantar,  kauçuk contaların yerine kullanılabilir.

Yağ filtrelerinin montajında

Isıtma sistemlerinde

Endüstriyel alanlarda.

 

Özellikleri:

RTV özelliği ile oda sıcaklığında kürleşir.

Sürekli esnek kalır.

Tüm contalanması gereken yüzeyler ve korozyon boşlukların doldurulup, sızdırmazlığın temini için (ayrıca parça montaj bileşimlerinde) hızlı birleşen tek bileşenli bir malzemedir. 

Mükemmel tutunma ve kimyasal dayanıklılık

Uzama ve akma yapmaz.

Titreşimlere dayanıklıdır.

Çok kısa süre içinde kabuklaşma oluşur, nihai sertleşme yaklaşık 1,5 mm/gündür.

-60°C ile +300°C (ani şok termal toleransa sahip) Dizel, petrol ve akaryakıtlara, yağlara, deniz suyuna gaz ve bahara, güneşin UV etkilerin ve ozona karşı yüksek dayanım gücüne sahiptir.

Motor ve karoser işleri için kalıcı elastik sıvı contalar, 300°C'lik kısa sıcaklık direnci.

Mamül Kodu Ambalaj Koli Ölçüleri Koli İçi Palet  Barkod
AER1600 200 ML 325*220*180 cm3 24 adet 2880 adet 8680722061804

 

 

Çok farklı alanlarda kullanıldığı için, uygulamalar farklılık göstermektedir.

Uygulama sıcaklık aralığı +5°C ila +40°C dir.

Tatbik edilecek yüzeyleri kir, toz ve yağdan arındırınız.

Yüzeye eşit olarak sürünüz.

Ürün sertleşene kadar sabitlenmesi gerekebilir.

Ambalajın ağzını kapalı tutunuz. 

Çocuklardan uzak tutunuz. 

El, vücut, yüz ve gıda temizliğinde kullanmayınız. 

Cilt ile temasında bol suyla yıkayınız. 

Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

2 yıl

Siyah Sıvı Conta

Kaliteli siyah sıvı conta formülü ile sızdırmazlık garantisi kalitemizin kanıtıdır. Siyah sıvı conta fiyatları ile de en kaliteli ürünü en uygun fiyata satın alacaksınız. Avrupa kalitesinde formüllerimiz ile Arvupada da en iyiler arasındayız.

Makine sanayi, otomotiv, elektrik elektronik, ısıtma sistemleri ve daha pek çok sektörün yardımcısı Siyah Sıvı Conta, pratik kullanımı ve hızlı etkisi ile yapıştırma, dolgu, izolasyon, montaj, amaçlı kullanılmaktadır.

Her türlü sıvı maddelerin sızıntısını engelleyebilmesinin yanı sıra hava kaçaklarında da etkili rol oynayan sıvı contalar, bu sebeple her türlü tamirat işlerinde rahatlıkla ve güvenle kullanılabilmektedir.

-60 derece soğuğa ve +300 derece ye kadar da sıcağa mukavemet göstermeleri, özellikle makine sanayindeki ihtiyaçlar için bulunmaz bir fırsat olup, ultra tutunma ve kimyasal tepkimeye karşı dayanıklılık da tercih sebepleri arasında yer almaktadır.

RTV özelliğine sahip olması normal sıcaklıklarda kürleşmesine, bağlantı aksamlarının hareketliliğine bağlı olarak esnek kalmasına, titreşim ve darbelere karşı dayanıklı olmasına, zamanla uzama yada erime yapmamasına imkan tanımaktadır.

Siyah ve Kırmızı Sıvı Conta olarak alternatifi bulunan, özellikle otomotivde; motor, karoser,  radyatör, yağ karterleri, silindir kafaları, devir daim pompaları ve volant muhafazaları gibi aksamlardaki sıvı ve hava kaçaklarının önlenmesinde etkili bu ürün aynı zamanda motorsiklet, bisiklet, elektrikli sandalye ve diğer taşıtların bağlantılarındaki kaçakların önüne geçilmesinde de etkilidir.

Sanayi makinalarının contalanması, bağlantı şanşları, gres kapakları ile dişli kutu kapaklarında da imalat tamamlayıcı olarak kullanılan bu fonksiyonel ürün, profesyonellik gerektirmeden herkes tarafından uygulanabilmektedir.

İçeriğinde %90 oranında bulunan silikon sayesinde uygulanan alana rahatça kavrayarak, hızlı bir şekilde katılaşma ve sızıntının olduğu bölgede esnek bir bariyer görevi üstlenmeye başlayan bu ürün, aynı zamanda mantar ve kauçuk contaların yerine de kullanılabilmektedir.

Uygulanacak olan alandaki sızıntı bölgesini tamamen kapatacak düzeyde, her bölgeye eşit miktarda tatbik edilerek kullanılan sıvı contalar 15 dakika içerisinde kauçuklanmaya başlamakta ve 24 saatte en yüksek koruma düzeyine ulaşmaktadır.

Hava ile hızlı olarak tepkimeye girmesi sayesinde hızlı olarak katılaşan sıvı contalar, her türlü kimyasal, UV ve tepkimelere karşı da mukavemet göstermektedir. Kapağı kapalı kalmak şartı ile tekrar tekrar kullanılabilen, güneş almayan ortamda, çocuklardan ve cilt ile temasından kaçınılacak biçimde kullanılmasına dikkat edilmesi gereken bu ürün, endüstriyel temizlik malzemeleri başlığı altında satışa sunulmaktadır.

Araç Bakım Ürünleri arasında en büyük yardımcı sıvı contalar, ince başlığı ve kulplu tüp yapısı ile en ince detaylı bağlantı alanlarına bile rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Ayrıca araç bakım ve temizlik ürünlerinin vazgeçilmez bir başka alternatifi olan Demir Tozu Temizleyici ile de otoların metal aksamlarında meydana gelecek toz, pas, korozyon, kir gibi tabakalaşmalar kısa sürede ve etkili olarak temizlene bilmektedir.

 

Facebook Twitter Instagram Linkedin Youtube