Toptan satın almalarda fiyat teklifi için ürün ekleyiniz.

Endüstriyel Bakım Ürünleri Endüstriyel Bakım Ürünleri

 

Endüstriyel Bakım Ürünleri 

Araç bakımı ve temizliğini kolaylaştırmak amaçlı tasarlanmış Endüstriyel oto bakım ürünleri ile artık zahmetsiz ve pratik araç bakımı yapmak mümkün. Oto bakım servislerinin yanı sıra bireysel kullanımlar içinde pratik avantajlar sunan bu ürünler, her parçanın kendine özgü hassasiyeti ve özellikleri üzerine formüle edilmiştir.

Divortex çok amaçlı bakım spreyi, güçlü çözücü ve tutucu etkisi ile pas ve yağ gibi mekanizmaları zorlayan ağır etkenleri ortadan kaldırmakta, su ve nemi ortamdan uzaklaştırarak korumasını sağlamaktadır. Gemi ve oto sanayinin yanı sıra, motorla çalışan bütün sistemlerde etkili çözümler sunan bu çok amaçlı sprey sayesinde, en zorlu parçalar bile çözünerek, yeniden eski işleyişine kavuşmaktadır. Araç Bakım Ürünleri

Divortex güçlü pas sökücü sprey ile de korozyona uğramış parçalar, pas ve kalıntılardan kolaylıkla ayrışarken, yüzeyde oluşturduğu koruyucu katman sayesinde de tekrarlanabilecek pas oluşumlarının önüne geçilmektedir.

Sadece kaporta yada motorda değil, zorlu kış koşullarında camlarda yaşanacak donma ve buzlanmada araç sürüş kalitesini bozan etkenler arasında yer almaktadır. Divortex güçlü buz tutucu Aerosol ile camlarda meydana gelecek donmaların önüne geçilirken, püskürtme sisteminde oluşacak kireç ve partiküllerin sisteme tutunması engellenmiş olmaktadır.

Divortex gri ve siyah sıvı contanın verdiği ani şok etkisi ile conta ihtiyacı duyulacak her bölümlerde kullanılarak sızıntı ve akıntının önüne  geçmeye yarayan sıvı conta spreyinin bu çok amaçlı kapasitesi, bakımlarda en iyi yardımcı olacaktır.

Sadece araç dışı değil, araç içindeki farklı hassas detaylar içinde en doğru temizlik alt yapısını oluşturmak için tasarlanmış, Divortex plazma ekran temizleyici sprey, PDA ekran, ayna, cam ve tüm parlak yüzeylerin temizliğinde güvenle kullanılabilme imkanı sunarken, iz bırakmayan hafif yapısıyla da geride, parlak, temiz ve bakımlı yüzeyler bırakmaktadır.  çizik giderici

Facebook Twitter Instagram Linkedin Youtube