Toptan satın almalarda fiyat teklifi için ürün ekleyiniz.

Araç Dış Yıkama Ürünleri ve Cilalar
Araç Dış Yıkama Ürünleri ve Cilalar

Divortex Car Wash V1 - Ağır Vasıta Yıkama Sıvısı

Divortex Car Wash V1 Ağır Vasıta, Tır, Dorse,Branda Çöp Kamyonu Fırçasız Yıkama Köpüğü.

 

Tır, Kamyon, Ağır Vasıta Araçlar, Çöp Arabası, Branda ve Dorselerin Temizliği İçin Geliştirilmiş Formül.   

 

 

AMBALAJ FORMLARI
Lütfen Seçim Yapınız

Divortex Car Wash V1 Ağır Vasıta, Tır, Dorse,Branda Çöp Kamyonu Fırçasız Yıkama Köpüğü.

 

Tır, Kamyon, Ağır Vasıta Araçlar, Çöp Arabası, Branda ve Dorselerin Temizliği İçin Geliştirilmiş Formül.   

 

Özellikleri :

Hassasiyet gerektirmeyen tır branda ve kamyon kasalarında uygulanan güçlü Oto Yıkama Sıvısı.

Konsantre üründür.

Yoğun ve ağır kirli hassasiyet oranı düşük araç temizliklerinde uygulanır.

Ağır Vasıta araçların dış yüzeyinin etkili, fırçaya süngere ihtiyaç olmadan sıvı püskürtme, alkalin esaslı bir temizleme ürünüdür.

Hassasiyet gerektirmeyen tır branda ve kamyon kasalarında uygulanan güçlü Oto Yıkama Sıvısı.

Otomatik araç yıkama tünelleri, Basınçlı tüpler, Jetonlu köpük makinaları ve dozajlı yıkama makinaları ile uyumludur.

Karcher, Bosch, Hyundai marka profesyonel yada amatör tüm dozajlı ve hazneli köpük üretme/yıkama makinaları ile uyumludur. Oto Yıkama Malzemeleri

Soğuk havalarda donma yapmaz.

Makina kanal ve borularında kalıntı bırakmaz.

Uygulamada çok yüksek performans gösterir

Ürün yüksek kaliteli PE (Polieliten) bidon ile kargolanır

Bidon kilitli folya kapaklıdır.

Mamül Kodu Ambalaj Koli Ölçüleri Koli İçi Palet Barkod
DVX1000 5 KG 410*295*265 4 ADET 200 ADET 8680722065123
DVX1003 20 KG - - 32 ADET 86807220600036
DVX1004 25 - - 32 ADET 8680722060029

 

 

 

60 litrelik tüpe 1lt, 90 litrelilk tüpe 1,5 lt doldurularak kullanılır.

Şebeke suyu kullanılması tavsiye edilir.

Köpük 1 noktadan başlanarak ve aynı noktaya geri dönmeden araç yüzeyini tamamen kaplayacak şekilde püskürtülür.

Tüm araç köpükle kaplandıktan sonra, beklemeden ve ilk köpük sıkılmaya başlanan yerden olacak şekilde araç basınçlı temiz su ile yıkanır.

Köpüğün kurumaması için uygulamanın direkt güneş ışığında veya rüzgarlı havalarda yapılmaması tavsiye edilir.

Güneş altında uygulamayınız

Çocuklardan uzak tutunuz.

El, vücut, yüz ve gıda temizliğinde kullanmayınız.

Yeterli havalandırmanın olduğu yerlerde kullanınız, uzun süre teneffüs etmeyiniz.

Göz ve deri ile temasından kaçınınız, göze geldiği taktirde bol su ile 15 dakika yıkayınız.

Herhangi bir tahrişte ve mide bulantısında doktora başvurunuz.

Kullanım şekline uygun kullanınız.

Orjinal ambalajlarında sıcaktan ve güneşten korunarak, serin ve kuru yerde ağzı kapalı saklayınız

3 Yıl

Ağır Vasıta Araçlar Nasıl Yıkanır?

Ağır vasıta yıkama konusunda işinizi kolaylaştıran deterjan ve temizlik sıvılarımız çok kullanışlıdır. Aracını prestiji olarak görenler için, temizlik esnasında bu ürünlerin kullanımı çok büyük gerekliliktir. Tır yıkama deterjanlarımız büyük ve gösterişli tırların çok temiz olmasına yardımcı olur. Aracınızın daha sağlıklı görünümü ise lojistik ve nakliye konusunda araçlara büyük avantajlar sağlar.

Kamyon yıkama konusunda en önemli unsurlardan biri deterjan kalitesidir. Çözücü ve sökücü etkiye sahip olan deterjanlar, profesyonel yıkama firmalarının işini çok kolaylaştırır. Zorlu yollarda gece gündüz yolculuk yapan bu taşıma araçları ister istemez toz ve kir gibi unsurlarla karşı karşıya kalır. Düzenli olarak yapılan dorse yıkama ve branda yıkama hizmetleri, bu araçların uygun şekilde temizlik hizmetinden yararlanmasına katkı sağlar.

Çöp kamyonu yıkama konusunda uzman desteği ve kaliteli deterjan katkısı çok önemlidir. Çöplerin yarattığı kir ve kokunun çoğu zaman rahatsız edici boyutlarda sorunları vardır. Bu konuda kapsamlı bir temizlikten faydalanmak, aracın temiz ve güvenilir olmasına çok büyük katkılar sağlar. Konsantre özellikli ve leke çıkarıcı nitelikli Ağır vasıta yıkama unsurları, kanal ve borularda kir bırakmadan sağlıklı bir temizlik hizmeti sunar

Kamyon Ve Tır Dış Yıkama

Kamyon yıkama ve tır yıkama konusunda kullanılan malzemelerin çok büyük önemi vardır. Ne yapacağını çok iyi bilen elemanlar ve temizlik aparatları, yine çok büyük öneme sahiptir. Soğuk havalarda donmayan sağlıklı temizlik malzemeleri, yılın 365 günü güvenle kullanacağınız ürünler olarak karşınıza gelir. Son derece sağlıklı şekilde temizlik yapabilmek adına size sunduğumuz ürünlerden istifade edebilirsiniz, nakliye ve lojistik şirketleri bu tarz ürünleri kullanarak araç filolarının kolayca temizlenmesine yardımcı olabilir. Profesyonel temizlik hizmeti veren firmalar da bu kaliteli temizlik unsurlarından yararlanabilir. Kaliteli Ağır vasıta yıkama ürünleri tanınmış pek çok markanın, yıkama makineleri ile uyumlu bir sonucu ortaya koymuştur.

Çöp kamyonu yıkama en gerekli hizmet ve ihtiyaçlardan biridir. Özellikle yerel yönetimler için bu görev asli ve çok önemlidir. Araçların daha temiz olabilmesi için periyodik olarak temizlik şarttır. Branda yıkama ve dorse yıkama kolaylığı sağlayan deterjanların kullanımı ile büyük araçların temizlenmesi çok daha kolay olmaktadır. Araç temizliği son yıllar içinde önemli bir sektör haline gelmiştir. Bu konuda hizmet veren şirketler ise ancak hizmet kalitesi ile gelişim fırsatı bulmuştur. Sağlıklı bir temizlik konusunda müşterilere destek olan firmalar, tır yıkama ve kamyon yıkama konusunda kullandığı kaliteli malzemelerle kendini gösterir.

Kamyon ve Tır Brandası İçin Özel Köpük

Kamyon yıkama işlemi için önce deterjan kalitesinden işe başlamak gerekir. Aynı beklentiler tır yıkama hizmetinde de söz konusu olmaktadır. Branda yıkama konusunda hızlı çözüm üreten köpük deterjan modelimiz anında tertemiz bir görüntü ortaya koyar. Bu sayede branda ve tente gibi unsurların tertemiz olması sağlanır.

Ağır vasıta yıkama için tarafımızdan geliştirilmiş olan deterjanlar aracınızı temizlerken hiçbir zarar vermez. Bu çok önemli ürünlerimizi dilerseniz çöp kamyonu yıkama konusunda da çok verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Hızlı ve sağlıklı temizlik sayesinde araçlarınız sizin prestijinizi yükseltir. İhtiyaç duyduğunuz her zaman dorse yıkama konusunda profesyonel desteği alabilirsiniz. Bu iş için kullanılan ve tarafımızdan tedarik edilen deterjanlar, kaliteli ve güvenilir bir temizlik desteği ile sizin yardımcınız olacaktır. Yıkama makinaları ve basınçlı tüplerle uyumlu olan deterjanlarımız, işinizi kolaylaştıracak ve pratik bir temizlik konusunda size yardımcı olacaktır.

Facebook Twitter Instagram Linkedin Youtube