Toptan satın almalarda fiyat teklifi için ürün ekleyiniz.


Kuş Pisliği Nasıl Temizlenir?


Kuş pisliği araç sahiplerinin en çok karşılaştığı sorunlardan biridir. Açıkta bulunan her bir araç bu durmadan olumsuz etkilenir. Özellikle de kurumuş olan bir kuş pisliği tüm araç sahiplerinin başını ağrıtan bir durumdur. Kurudukça sertleşen ve araç kaputuna yapışan bu pislik çeşidi, zamanla araçtan temizlemesi oldukça zor olan bir sıkıntıya dönüşür. Açıkta olan araçların her mevsimde farklı sorunlarla karşılaşması söz konusudur. Teknoloji ve ürün zenginliğinde geldiğimiz son nokta ise sürücülere farklı alternatifler sunmuştur. Araç sahibi olan ve araç temizliğine önem veren her araç sahibi, bu konuda sağlıklı ürünlerden yardım alarak sorunun çözümüne katkı sağlayabilir.

Arabada kuş pisliği temizleme işlemi aslında çok basit hale gelmiştir. Çizmeden kolayca temizliğe katkı sağlayan pH nötr şampuan, ovalamadan ve zorlamadan temizliğe büyük katkı sağlamıştır. Temiz ve bakımlı araçlar insanların prestijini temsil eder. Aracınızda çok fazla kuş pisliği varsa bu durum aracınızın görüntüsünü çok olumsuz etkiler. Oysa iyi ve sağlıklı olduğu ispat edilmiş olan temizlik ürünleri aracın daha temiz ve güzel görünmesine destek verir.

Araç temizliğine her dönemde ve her mevsimde önem vermek gerekir. Ağaçlık olan yerlerde kuşların sayısı fazla olur ve araçlar ister istemez daha çok kirlenir. Bu gibi durumlarda kullanacağınız pH nötr şampuan aracınızın kolayca temizlenmesine ve çok sağlıklı görünmesine katkı sağlar. Çizmeden ve araca zarar vermeden temizleme konusunda bu malzemeyi size güvenle tavsiye edebiliriz.


Kuş pislikleri Kuruduysa Ne yapmalıyım?


Kuş pisliği eğer kurumuş ise bulunduğu yerden onu çıkarmak oldukça zordur. Araba üzerinde bu durum mevcut ise sert malzemeleri kullanarak yapacağınız temizlik, aracınızı çizebilir ve ona zarar verebilir. Önce sıcak su ile yumuşatmayı deneyin. Ufak bir bez yardımı ile dökülen parçaları silin. Sonrası için size tavsiye edilen ürün pH nötr şampuan olacaktır. Hızlı yumuşatma ve leke giderme etkisi bulunan bu temizlik unsuru, aracınızı kolayca temizlemeniz için size yardımcı olacaktır. Kurumuş kuş pisliğinin üzerine biraz şampuan sıkabilir ve sadece 1-2 dakika bekleyerek sert pisliğin yumuşamasını sağlayabilirsiniz. Sonrasında yumuşak bir bez kullanarak aracınızı çizmeden ve ona zarar vermeden temizlik işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Arabada kuş pisliği temizleme işlemi için önce bu unsurun sertleşmesini önleyecek ve onu yumuşatacak tedbirlere bakmak gerekir. Pek çok aracın ortak sorunu olan kuş pisliği, hem pis bir görüntü oluşturur, hem de temizlemesi zor bir durum yaratır. Günümüzde kullanılan kaliteli temizlik unsurları sayesinde burada çözümcü bir sonucu görmek mümkün olur.

pH nötr şampuan kullanımı ile bu ve benzer temizlik sorunlarının ortadan kaldırılması söz konusu olmuştur. Temizlik süresini kısaltan ve daha sağlıklı bir temizliği mümkün kılan bu tür temizlik unsurları, araç sahiplerinin işini çok kolay hale getirmiştir. Kurumuş kuş pisliğini çabucak yumuşatan bu sağlıklı şampuan sayesinde araç temizlemenin oldukça kolay olduğunu söylemek mümkün olacaktır.


Kuş Pisliği Hala Islaksa Ne Yapmalıyım? 


Arabada kuş pisliği temizleme işleminde, öncelikli olarak bu pisliğin mevcut durumuna bakmak ve ona göre bir temizlik uygulamasına geçmek gerekir. Çok kurumuş ve artık yapışmış olan pisliği temizlemek için, elbette bu konuda gelişmiş şampuan ve deterjanlar kullanılır. Eğer pislik yeni ise ve henüz kurumamış ise o zaman bir an evvel temizlemek daha iyi bir sonuç verir. Kuş pisliği hala ıslaksa ve yeni oluştuysa sıcak su ve bez yardımı ile çıkartmanız mümkündür.

Aracınızda kalıcı ve parlak bir temizliği oluşturmak adına, bu gelişmiş temizlik ürünü size çok büyük yardım sağlayacaktır. Temizlik esnasında aracınızın en ufak bir zarar görmesi dahi söz konusu olmayacaktır. İyi bir bez yardımı ile aracınızı temizlerken, kullanmış olduğunuz temizlik şampuanı hemen sonuç verecek ve aracınızın ışıltılı bir görüntüye kavuşmasına yardımcı olacaktır. Araç dış temizliği ve kaput temizliği gibi konularda gelişmiş teknolojilerden yardım almak gerekir. Arabada kuş pisliği temizleme konusunda alınan tedbirler, bu konudaki gelişmiş temizlik malzemeleri ile çok iyi sonuç vermektedir. Özellikle kurumuş olan kuş pisliği temizleme konusunda, kullanılan şampuan ve yöntemler iyi bir sonuç ortaya koymuştur.

Henüz pislik kurumadı ise o zaman hiç zaman kaybetmeden bir an evvel temizliğe geçmek gerekecektir. Hem kuru hem de yaş olan kuş pisliği için, özellikle kaliteli temizlik malzemeleri kullanılmalıdır. Bu malzemeler içerisinde parmakla gösterilen pH nötr şampuan, araç sahiplerinin daha kalıcı ve sağlıklı temizlik yapmasına çok büyük katkı sağlamıştır. Aracınızın ışıltılı ve parlak görüntüsünü her zaman oluşturmak istiyorsanız, zamanında yapılacak temizlik çalışmaları sizi iyi bir sonuca ve çözüme götürecektir. Daha sağlıklı ve ışıltılı araçların iyi bir temizlik hizmetinden faydalanması çok önemlidir. Bu konuda gelişmiş teknolojinin karşınıza çıkarmış olduğu sağlıklı temizlik ürünleri, ihtiyaçlarınızı güvenli bir şekilde karşılayacak ve size çok büyük destek sağlayacaktır. 


Kuş Pisliği Temizlerken Dikkat Edilmesi Gerekenler 


Arabada kuş pisliği temizleme işlemi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır. Öncelikli olarak kuş pisliği kurumuş mu, yoksa yaş mı? Buna dikkat etmek gerekir. Kurumuş olan kuş pisliğinin temizliğinde pH nötr şampuan kullanılmak durumundadır. Araç temizliği konusunda bu gelişmiş ürün seçeneği, en kurumuş kuş pisliğini bile bir an evvel yumuşatır ve aracın tertemiz olmasını sağlar. Kuş pisliğinin yaş olması durumunda ise yine bu güvenilir şampuan modeli kullanılır. Aracın tertemiz, sağlıklı ve bakımlı olmasını isteyen herkes, belli aralıklarla güzel bir temizlik konusunda dikkatli olmalıdır.
 
Düzenli temizliği yapabilmek açısından, hem aparat ve ekipmanlara hem de sağlıklı malzemelere dikkat etmek gerekir. Bununla beraber temizlik konusundaki uygulama ve yöntemler yerli yerince yapılmalıdır. Her mevsimde sürücülerin başının derdi olan kuş pisliği sorunu, araçlarda oldukça kötü bir görüntü ortaya koyar. Bu kötü görüntüyü ortadan kaldırmak için kullanılan pH nötr şampuan, oldukça verimli kaliteli ve avantajlı bir ürün modeli olarak kendini gösterir.

Kalıcı ve sağlıklı temizliği düşünen tüm araç sahipleri, bu gelişmiş temizlik unsurlarını mutlaka kullanmalıdır. Aracınızın daha güzel görüntüsünü ve ışıltılı parlak yapısını desteklemek için, size tavsiye edilen bu malzemeleri mutlaka değerlendirmeniz gerekir. Kurumuş pislikleri kazıma yöntemi ile çıkarmaya kalktığınızda aracınızda çizikler oluşabilir. Tam da bu sebepten dolayı kullanılan pH nötr şampuan avantajını daha belirgin bir şekilde görmek mümkün olur. Kurumuş pisliği yumuşatan ve temizliği kolaylaştıran bu sağlıklı malzemeler, aracınızın pırıl pırıl olmasına büyük katkı sağlar.

Facebook Twitter Instagram Linkedin Youtube