Toptan satın almalarda fiyat teklifi için ürün ekleyiniz.


Detaylı Temizlik Nedir?

Detaylı temizlik; bir aracın tüm iç aksamlarının detaylı, işinde uzman kişiler ve gerekli kimyasallar ile temizlenmesi işlemidir. Araç içinde geçirilen zaman çok önemlidir. Araçlar ulaşım konusunda insanların en iyi dostudur. Arkasına yaslanıp rahat bir yolculuk yapmak isteyen herkes aracının rahatına, konforuna ve temizliğine dikkat etmelidir. Evlerden sonra araçlar, temizliğine en çok dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında yer alır.

Oto detaylı temizlik bazı yerlerde döşeme temizliği olarakta geçer. Araç iç aksamının çoğunu kapsayan döşemeler normal iç dış yıkama kapsamında bulunmadığı için detaylı temizlikte döşemelerde temizlenir. Bu yüzden araçların detaylı temizliğine döşeme temizliği de denmektedir. 

Araç temizleme hizmetleri araçların daha güvenilir olmasını sağlar. İç kabinde bulunan pek çok malzemenin belli aralıklarla düzenli şekilde temizlenmesi gerekir. Yolcuların ve sürücünün sağlığını korumak adına zamanında yapılan temizliğin çok büyük önemi vardır. Temizlik için kullanılan deterjan ve kimyasalların çok iyi seçilmesi ve güvenilerek tercih edilmesi gerekir. Bu iş için ergonomik avantaj sağlayan aparat, araç ve gereçler, araç iç temizliğinde her zaman büyük önem taşır.

Koltuklar, direksiyon ve araç zeminleri çok çabuk kirlenir. Bu kirlenmeye müdahale edilmezse aracı kullanan insanların sağlığı tehlikeye girmiş olur. Bu sebepten dolayı detaylı temizlik için belli bir takvim oluşturmak ve zamanı geldiğinde kapsamlı bir temizlik yapmak gerekir.


Detaylı Temizlik Nasıl Yapılır? 


Detaylı temizlik işinde uzman oto yıkama ve car detailing merkezlerinde arabanın iç bölümündeki her alanın detaylıca temizlenmesidir. Aracın iç döşemeleri sökülerek yapılan temizlik çalışmaları genel olarak daha kapsamlı ve çok daha sağlıklı sonuçlar verir. Ancak bazı ustalar araç iç aksamlarını sökmeden de bu işlemi yaparlar. Tavan kapılar, zemin ve aracın pek çok farklı noktasında, sökülebilen iç döşemeler bulunur. Gerekli sökme işlemleri yapıldıktan sonra araç temizliğinin daha kapsamlı şekilde yapılması söz konusu olur. Temizlik malzemelerini özenle seçerek bu konuda önemli bir karar vermiş olursunuz. Sonrasında yapacağınız temizlik uygulaması ise aracın temiz ve sağlıklı olmasına destek verecektir.

Detaylı temizlik hizmeti araç sahiplerinin en çok üzerinde durduğu hizmetler içinde yer alır. Bu tür temizlik hizmetleri araçları ce yolcuları daha sağlıklı hale getirir. Dip köşe yapılan temizlik sayesinde araç içinin çok temiz ve sağlıklı olması sağlanır.


Detaylı Temizlik İçin Hangi İlaç Kullanılır? 


Detaylı temizlik için kullanılan ilaçlar arasında özellikle Divortex Car Care Wild Clean kendini ispatlamış ve sağlıklı temizlik konusunda insanların güvenerek tercih ettiği unsurlar arasında yer almıştır. Araç içini baştan sona pırıl pırıl etmede kullanılan bu sağlıklı ilaçlar, aynı zamanda hijyenik ortamın oluşmasına çok büyük katkı sağlamıştır. İnsan sağlığını koruyan bu malzemeler aynı zamanda temiz ve huzurlu ortam yaratmada çok faydalı unsurlar olarak insanların karşısına çıkmaktadır.

Dezenfekte temizlik için hangi ilaç kullanılır diyorsanız size örnek olarak sunduğumuz Divortex Car Care Wild Clean denenmiş ve onaylanmış bir tercih olarak karşınıza gelmektedir. Araç içi temizliğini çok daha sağlıklı hale getirmede kullanılan bu malzemeler insanların rahatına ve huzuruna çok önemli katkılar sağlamıştır. Aracınız için ve sağlığınız için en iyisini isteme şansına sahipsiniz.

Aracınızın detaylı temizliği yapıldıktan sonra Divortex araç parfümleri ile sihirli bir kokuyu hak ediyorsunuz. Oto parfümü çeşitlerimizi inceleyerek aracınıza en uygun olan kokuyu hemen sipariş verebilirsiniz.
 

Facebook Twitter Instagram Linkedin Youtube