Toptan satın almalarda fiyat teklifi için ürün ekleyiniz.

Araç ve Ortam Parfümleri Araç ve Ortam Parfümleri

Araba Kokuları

Araba Parfümü olarak ürünlerimiz alerjen madde içermemektedir. Araba Parfümü ise uzun süre kokusu kalıcı olarak tasarlanmıştır. Ürünlerimizde koku yoğunluğunu hafif tutarak, kapalı alanda uzun süre kalınmasını da hesaplayarak rahatsız edici bir etki oluşturmamasına dikkat edilmiştir. Araba kokularının çeşitlerinde daha çok insan psikolojisinde pozitif etkiler uyandıracak türler tercih edilmiştir. çizik giderici, Araç kokularını kullanırken ilk püskürtmeyi araç içine oturmadan önce sıkarak bir kaç dakika bekledikten sonra sürüşe geçilmesi tavsiye edilir. Araç kokuları koltuk ve kaplamalara sinen kokuların yok edilmesi için kullanılır.   Araç Bakım Ürünleri

Araba Parfümü

Türkiye’deki ilk oto bakım ve temizlik firması olan Divortex, uzun süre kalıcı oto parfüm  modelleri , kaliteli ve sertifikalı araba kokuları ile çeşitli doğal kokuları araçlarınıza ulaştırıyor. Koltuklara ya da kaplamalara sinen istenmeyen kokular için birebir çözüm sunan Divortex oto kokusu, yoğun bir yapıya sahip olmadığı için sizleri rahatsız etmeden aracınıza ferah bir hava yaymakla kalmıyor, sizin için bulunduğunuz ortamı da temizliyor. Araç içerisinde uzun süre yolculuk yapacak olsanız dahi, insanlar üzerinde olumlu etki bırakması için özenle seçilen ve hiçbir yan etki barındırmayan vanilya, turunç, kavun gibi kokular yolculuğunuzu daha da eğlenceli hale getiriyor. Araba parfümü olarak ürünlerimiz, hiçbir alerjen ürün barındırmamakla birlikte saf bileşenlerle oluşturulduğu için çevre ve atmosfer dostu olmasıyla da öne çıkmaktadır. Ayrıca yine saf bileşenlerle ve doğal ürünlerle oluşturulmuş olması sebebiyle de sağlığa hiçbir zararı bulunmamaktadır. Beğendiğiniz kokuları, isterseniz sprey şişe halinde isterseniz klipsli koku blokları halinde kullanabilirsiniz.

Oto Parfümü

Püskürtme şişelerdeki parfümlerin raf ömrü, açıldıktan sonra 3 yıl, koku blokların raf ömrü ise açıldıktan sonra 45 gündür. Uzun süre kalıcı olmaları ve hiçbir yan etki bulundurmamasıyla öne çıkan ürünlerimiz, havayı yumuşatarak kötü kokuların önüne geçeceği için güvenle kullanabilirsiniz. Kullanımı ise oldukça basittir. Püskürtme aracılığı ile önceden havalandırılmış mekâna sıkılmalı ve ortam bir süreliğine kapalı tutulmalıdır. Blok şeklinde olan ürünler ise gizli klipsleri sayesinde aracın havalandırma sistemine monte edilerek kullanılabilir. İki yöntemde de kokular, rahatlatıcı etki eşliğinde etkin aromalarıyla uzun süre boyunca araç içi hava temizliği konusunda size yardımcı olacaklardır. Araç ve ortam parfümlerini kullanırken dikkat edilmesi gereken birkaç husus bulunmaktadır. Bunlardan ilki, ürünlerin çocuklardan uzak tutulması gerektiğidir. İkinci olarak; el, vücut, yüz ya da gıda temizliğinde kullanılmamalıdır. Cilt, ağız ya da göz ile temasında bol su ile yıkanmalıdır. Son olarak ise sprey halindeki ürünlerin ambalajı kapalı halde tutulmalı ve serin, kuru yerlerde muhafaza edilmelidir. Divortex araç ve ortam parfümleri sayesinde siz de istediğiniz ortamı ferah, canlandırıcı kokular eşliğinde ve güven içinde havalandırabilirsiniz.

Facebook Twitter Instagram Linkedin Youtube