Toptan satın almalarda fiyat teklifi için ürün ekleyiniz.

Pasta Cila Pad ve Polisaj Tabanları Pasta Cila Pad ve Polisaj Tabanları

 

Pasta Cila Nasıl Uygulanır 

UV ışınları, aşınma, çizilme gibi daha pek çok dış etken kaynaklı, aracın kaportasında meydana gelen deformasyonları gidermek için etkin çözümler sunan Pasta cila uygulamaları, yüzeyin zımparalanarak boyanın inceltilmesi ve üzerine cila maddesinin uygulanması ile gerçekleştirilmektedir. 

Divortex pasta cila, güçlü bileşenlerinden oluşan özel formüle edilmiş 3’ü 1 arada Dvx single step pasta cila ürünleri ile ağır ve hafif çizikler dahil, yüzeyde meydana gelen tüm bozulmaları iyileştirilerek, aracın renk ve görüntüsünün ilk günkü canlı ve parlak görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. Etkili ve kaliteli içeriği sayesinde, yormadan ve fazla vakit harcamadan kısa sürede en iyi sonucu ortaya koyan bu ürün, tek kutu ile bir çok malzemenin yapacağı işi üstlenmektedir. 

Pasta cila işlemleri yapılırken polisaj makinesi ve aynı zamanda onun pedlerinin de sorunsuz iş çıkarmada yeri büyüktür.

DVX aplikatörlü kalın çizik giderici, ince çizik giderici, hare giderici, bitirici polisaj süngerlerinin yardımı ile pasta ve cila, uzman elinden çıkmışcasına her alana dengeli bir şekilde yayılmakta, bireysel uygulamalarda dahi profesyonel çalışmalar ortaya çıkarılmaktadır.

DVX Sert, yarı esnek ve esnek polisaj tabanları ile de her ihtiyacı karşılayacak alternatifler olmakla birlikte; pratik, kolay ve prüzsüz pasta cila işlemleri uygulamak mümkün hale gelmektedir. 

Yoğun dış etkenlere maruz kalmaması durumunda 2 yıla kadar koruyuculuğunu muhafaza eden bu pasta cila malzemeleri ile aracınız, ilk günkü zarafeti ve parlaklığı ile  her gün sizi karşılayacaktır.

Facebook Twitter Instagram Linkedin Youtube