Toptan satın almalarda fiyat teklifi için ürün ekleyiniz.

Motor Temizlik ve Koruma Ürünleri
Motor Temizlik ve Koruma Ürünleri
Divortex Mp2 Motor Koruyucu ve Parlatıcı

Konsantre üründür. 

 

AMBALAJ FORMLARI
Lütfen Seçim Yapınız

Motor Koruma Ürünleri

Konsantre üründür. 

Aracın motor aksamını aylarca temiz tutar ve korur. 

Motor koruma aksamında ki metal ve plastik yüzeylerde koruyucu bir tabaka oluşturur. 

Uygulandıktan sonra uzun süreli koruma ve parlaklık sağlar. 

Uygulamada çok yüksek performans gösterir. 

Ürün sürülen yerlerde paslanmaya ve kireçlenmeye karşı koruma sağlar. 

Ürün Yüksek Kaliteli PE (Polieliten) bidon içinde kargolanır 

Bidon kilitli folyo kapaklıdır.

 

Mamül Kodu Ambalaj Koli Ölçüleri Koli İçi Palet Barkod
DVX7115 16 OZ 270*210*290 cm3 12 adet 1368 adet
8680722065017
DVX7105 500 ML 410*295-265 cm3 21 adet 1050 adet
8680722063013
DVX7101 5 KG 410*295-265 cm3 4 adet 200 adet
8680722060555
DVX7100 25 KG  - - 32 adet
8680722062955

 

1 e 5 oranında (talebe göre, direkt olarakta kullanılabilir) max. sulandırılır. 

Araç motoru temizlenmiş ve kurutulmuş halde olmalıdır. 

Motor koruma Havalı tabanca vasıtasıyla ürün direkt olarak motora ince bir tabaka halinde uygulanır. 

20 dk. beklenir. 

Havayı uzaktan tutarak kurutulur. 

Sünger yada bez yardımı ile son bir kez silinir. 

500 ml ürün direkt kullanıma hazırdır.

Kullanmadan önce ön deneme yapınız.

Ambalajın ağzını kapalı tutunuz.

Çocuklardan uzak tutunuz.

El, vücut, yüz ve gıda temizliğinde kullanmayınız.

Cilt ile temasında bol suyla yıkayınız.

Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

3 Yıl

Motor koruyucu araç motorunun temiz ve uzun ömürlü olmasına destek verir. Özenle üretilmiş olan bu kaliteli ürünler, temizlik esnasında motorun esnek ve yumuşak parçalarına zarar vermez. Koruyucu olarak nitelenen ürünlerin çözücü özelliği vardır. Buna rağmen yumuşak malzemeden yapılmış olan parçalar bu tür temizlik esnasında herhangi bir zarar görmez.

Motor temizliği ürünleri aynı zamanda motor koruma konusunda güven verir. Ürün kalitesi sayesinde bu tür ürünleri kullanan insanlar hiç endişe duymaz. Yapılan sağlıklı temizlik sayesinde motor aksamında ortaya çıkan birikintilerin tertemiz olması sağlanmış olur. Buna ek olarak araçlar sağlıklı bir motor yapısına sahip olur. Divortex.com ayrıcalığı ile tedarik edeceğiniz motor koruma ürünleri hem fiyat hem de kalite ile aracınıza önemli avantaj sağlayacaktır.

Motor parlatıcı zamanla ortaya çıkan yağ kalıntılarını giderir ve motorun parlak görünmesine destek verir. Araç kullanan bireyler, temiz bir motor ile kendi saygınlığını gösterir. Yağ, kir, tortu ve toz birikintileri ise zamanla motora daha büyük zararlar verebilir. Bu tür sorunları aşmak adına atılan adımlarda Divortex ürünleri memnuniyet yaratan sonuçlarla kendini göstermiştir.

Araç temizliği genel olarak araç sahiplerinin titizlikle üzerinde durduğu bir konudur. Kaput ve kaporta temizliğinin yanı sıra, özellikle bagaj ve araç içi temizliği yine büyük önem arz eder. Aracın performansını daha iyi noktaya taşımak açısından motor temizliğine de dikkat etmek gerekir. Bu iş için kullanılan koruyucu ve parlatıcılar her zaman en iyi sonucu ortaya koyar.

Motor koruyucu çok kullanışlı sağlıklı ürünler içerisinde bulunur. Motorun temiz olması, korunması, onun performansını artırır. Diğer bir açıdan, motorun burada tertemiz olması sayesinde aracın maddi değerinde önemli bir artış gözlenir. Araç sahiplerinin bu tür temizliğe çok dikkat etmesi büyük önem arz eder. Bu sayede aracın performansı iyileşirken, araç motorunun görüntüsü tercih edilen temizlik ve bakım ürünlerinin kalitesini gösterir.

Motor parlatma spreyi araç temizliği için geliştirilmiş en nitelikli ürünlerden biridir. Su ihtiyacı duymadan veya herhangi bir aparat yardımı olmadan, bu sprey ile birlikte kalıcı bir temizlik yapılabilir. Motorun parlaması, ışıl ışıl olması ve tertemiz görünmesi elbette önemlidir. Sadece görüntü için değil aynı zamanda motor performansı açısından da bu tür temizliğin avantajını en iyi şekilde değerlendirmek gerekir.

Motor parlatma spreyi ortaya çıktığı zaman bu özelliklerin motora sağlamış olduğu katkıyı görmek gerekir. Genellikle zift ve katran gibi birikintilerin temizlenmesinde bu çözücü etkiye sahip sprey kullanılır. Yağ, kir ve balata toz başta olmak üzere, pek çok malzemenin kolayca çözülmesi ve temizlenmesi için bu nitelikli sprey tercihleri kullanılır. Böylelikle araçlar tertemiz olur ve sağlıklı bir görüntü ortaya koyar. Motorda yapılan temizlik çalışmalar tüm araçlara değer katar.

Motor parlatıcı sprey çok kaliteli ürün örnekleri içerisinde bulunur. Özellikle Divortex sayfalarında karşınıza çıkan alternatif seçenekler, hem kalitesi hem de ekonomik fiyatları ile dikkat çeker. Farklı ölçüyü ve boyutlarda ambalaj içerisinde bulunan ürün örnekleri ekonomik bir alışveriş noktasında müşterilere büyük kolaylıklar sağlar. Gerektiği zaman iyi bir temizlik gerektiği zaman ise kaliteli parlatıcı özelliği ile bu spreyler her zaman en iyi tercihler arasında yer almıştır. Araç sahiplerinin bütçesine uygun ürün örnekleri, Divortex ayrıcalıkları ile önemli avantajlar sağlamaktadır.

Facebook Twitter Instagram Linkedin Youtube