Toptan satın almalarda fiyat teklifi için ürün ekleyiniz.

Araç İçi Temizlik Ürünleri Araç İçi Temizlik Ürünleri

 

Araç Temizlik ürünleri 

Araç içi temizliği hem konforlu sürüş hem de hijyenik ortama sahip olmak açısından önemli bir detaydır. Genellikle oto kuaförlerinin gerçekleştirdiği bu detaylı temizlik işlemleri, artık profesyonel araç temizlik ürünlerinin pratikliği ile bireysel olarak da rahatlıkla yapılabilmektedir.

Divortex Araç İçi Temizlik Ürünleri otoların; araç içi döşeme, klima kanalları, torpido, bagaj ve camlar için özel olarak tasarlanmış temizlik malzemeleri ile araç içindeki kir, toz ve bakteri oluşumuna yol açacak bütün etmenleri ortadan kaldırırken, ortamında ferah ve hoş kokulu olmasına katkı sağlamaktadır. Araç içi döşeme, klima kanalları, torpido, bagaj ve camlar için özel olarak.

Deri koltuk ve döşemeler için divortex 3’ü bir arada deri koltuk kremi, iç klima temizliği için Divortex klima temizlik spreyi ve fresh kokusu, torpidoların parlak ve steril görünmesi için divortex car shine prime torpito bakım sütü bu seçenekler arasındadır. Bunun dışında bagaj, tavan ve diğer iç yüzeyler için etkin divortex wild clean genel temizleyici ise detaylı temizliğin ana kahramanlarıdır.

Facebook Twitter Instagram Linkedin Youtube