Toptan satın almalarda fiyat teklifi için ürün ekleyiniz.

Endüstriyel Temizlik Ürünleri
Endüstriyel Temizlik Ürünleri
Divortex Sihirli Sünger

Sihirli Sünger ve Su ile Kolay Temizlik

Divortex Kalitesi ve Güvencesi İle...

AMBALAJ FORMLARI
Lütfen Seçim Yapınız

Hiç bir kimyasal madde kullanmadan tüm zorlu ve çıkmaz dediğiniz lekelerden sadece su ve silgi sünger ile kurtulacaksınız.

KULLANIM ALANLARI
ARABA ve MOTORSİKLETLER
: Yapışkan kirleri uzaklaştırır, süsleme kirişlerini, çamurlukları, lastik tozlarını temizler, nikotin ile zift lekelerini bertaraf eder.
MUTFAK: Çelik, gümüş, krom, alüminyum, seramik, seran yüzeyleri temizleri inatçı çay ve kahve lekelerini uzaklaştırır.
EV ve BAHÇE: Sentetik, ahşap ve metal pencere çerçeveleri, pencere bantları, cam yüzeyler, aynalar, grileşmiş ve sararmış sentetik malzemeler, sentetik bahçe mobilyaları, zemin ve duvardaki kirli çizgiler ve lekeler duvar resimleri, elektrik duyları, bahçe iskemle ve masaları, mutfak ve banyo fayansları, rengi değişmiş metaller, deri döşemeler, kaloriferler, jaluziler, vitrinler, panjurlar, spor ayakkabılar.
BÜRO: Baskı ve mühür mürekkepleri, kalıcı markalayacılar, kurşun kalem, rengi atan masa, sandalye, dolaplar ve bilgisayarların plastik kısımları, faks cihazları, tahtalar.

Mamül Kodu Ambalaj Koli Ölçüleri Koli İçi Palet Barkod
DVX3037 - - - - 8680722065802

 

Sadece su ile ısıtılan, temizlemek istediğiniz yüzeyi silin.Saniyeler içinde lekelerden kurtulup, yüzeyin ilk günkü pırıl pırıl, tertemiz ve lekesiz bir görünüm kazandığını görecekseniz.Çıkmaz dediğiniz tüm lekeleri silgi sünger ile silin.

Kullanmadan önce ön deneme yapınız.

Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

Facebook Twitter Instagram Linkedin Youtube