Toptan satın almalarda fiyat teklifi için ürün ekleyiniz.

Divortex Marin
Divortex Marin
Divortex Ağır Kir Ve Yağ Çözücü

Ekstra ve Güvenli Temizlik.

Ağır Kir Yağ Sökücü

AMBALAJ FORMLARI
Lütfen Seçim Yapınız

Çok ağır yağ ve kirlerin arındırılması amaçlı kullanılan bir kimyasaldır.

İçeriğinde bulunan organik ve non-iyonik yüzey aktif maddeler sayesinde ağır yağlar için çözüm ortağıdır.

Suda kolay ve çabuk çözünür.

Özellikle sanayi işletmelerinde veya saç ve metallerin zeminlerde makinelerden veya kaza ile dökülen yağların temizlenmesi için ağır yağ sökücü özellikte ürünler kullanılır.

Ağır yağ sökücü çok güçlüdür sadece zeminlerde ve otomatik makinelerde kullanılır.

Mamül Kodu Ambalaj Koli Ölçüleri Koli İçi Palet Barkod
MRN3002 3 KG 385*280*295 cm3 6 adet 300 adet 8680722062511
MRN3005 20 KG - - 32 adet 8680722062528
MRN3004 25 KG - - 32 adet 8680722062061
MRN3006 30 KG - - 32 adet  

 

Kullanıma hazırdır.

Yüzeye Püskürtülerek uygulanır.

Malzemenin yağ ve kirlilik oranına göre istenilen miktarda yağ sökücü uygulanır.

Püskürtüldükten sonra sünger ile ovulur.

Bol su ile durulandıktan sonra temiz bir bezle silinir.

Ambalajın ağzını kapalı tutunuz.

Çocuklardan uzak tutunuz.

El, vücut, yüz ve gıda temizliğinde kullanmayınız.

Cilt ile temasında bol suyla yıkayınız.

Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

3 Yıl

Ağır Yağ Sökücü

Sanayi, metalurji ve otomotiv sektöründe, metal aksamlarda zamanla biriken yağ ve kirlerin temizlenmesinde kullanılan Endüstriyel Yağ Çözücü, petrol türevi yağların çözülmesinde etkin, güçlü endüstriyel temizleyicidir.

İmalathanelerde, üretim aşamasında devamlı olarak aktif  halde bulunan makineler, verimli çalışabilmek adına zaman zaman yağlama ve temizleme işlemlerine tabi tutulmaktadır. Bu uygulamada kullanılan yağlar, İçeriğinde bulunan petrol türevi kimyasallar nedeniyle zamanla metal aksamlarda tabakalaşmaya, toz ve kir tutmaya sebep olmakta buda makinelerin işleyişinin yavaşlamasına hatta arızaya yol açmasına neden olmaktadır.

Bu gibi istenmeyen durumların önüne geçmek, cihazın verim ve performansını korumak adına periyodik olarak özel Ağır Yağ sökücü yardımı ile bu mekanizmalara bakım ve temizlik işlemleri uygulanmaktadır. Kullanıma bağlı olarak zamanla metal alanlarda meydana gelen pas, korozyon ve seslerin engellenmesinde de etkili olan bu yağ çözücüler, cihazların  ömrünü korumak ve işleyişini kolaylaştırmak adına da önemli bir uygulamadır. İçeriğindeki yağ parçalayıcı partikül ve solüsyonlar sayesinde zahmetsiz ve hızlı bir şekilde sökülen yağlar, yeniden tabakalaşmanın da önüne geçmeye yardımcı olmaktadır.  Demir Tozu Temizleyici içinde bulunan organik ve non-iyonik kimyasallar sayesinde de suda dahi çözünebilen ağır yağlar, en ağır makine yağlarında bile üstün performans göstermektedir. Sadece sanayi değil otomotiv ve endüstriyel mutfaklarda da kullanılan yağ çözücüler, zemin ile otomatik makinelerin temizlenmesinde de etkili çözümler sunmaktadır. Boyalı yüzeylere zarar vermeyen, çizilme, solma yada korozyona neden olacak etkenler göstermeyen bu solüsyonlar, daldırma yada püskürtme yöntemi ile uygulanmaktadır. Dilenirse saf, dilerse sulandırılarak kullanılabilecek Araç Bakım Ürünleri de motor bakım ve temizliğinin vazgeçilmez kimyasallarındandır.

Motor ve bağlantı aksamlarda meydana gelecek yağ tabakalaşması ve kirlerin temizlenmesinde önemli bir rol oynayan bu ürünler, en ağır sanayi yağlarında dahi zahmetsiz ve etkili temizlik sağlamaktadır.

Cilt ile temas edilmemesi dışında sağlığa zararlı bir etken yaymayan, güvenli ve güçlü bir temizlik imkanı sunan Ağır Yağ sökücü, 3 kg, 20 kg, 25 kg ve 30 kg lık bidonlarda satışa sunulmaktadır.

Yüzeye yağın yoğunluğuna bağlı olarak yeteri miktarda tatbik edildikten sonra, aşındırıcı olmayan bir sünger yardımı ile ovularak uygulanmalı ve su ile durulanmalıdır. İşlem bittikten sonra bir bez yardımı ile kurulanmalıdır. Güneş almayan bir ortamda muhafaza edilmeli, çocuklardan uzak tutulmalıdır. Ambalaj kullanıldıktan sonra kapağı açık bırakılmamalı, gıdaların nüfus ettiği alanların temizliğinde de kullanılmamalıdır.

 

Facebook Twitter Instagram Linkedin Youtube