Yeni Nesil Bakım Kimyasalları

+90 216 669 03 52
+90 543 839 36 49

info@divortex.com.tr

Divortex Industrial

Divortex Industrial Ürünlerini Detaylı İncelemek İçin Resime Veya Linke Tıklayınız.

Endüstriyel  Genel Temizlik

      Fabrika,  Hastaneler, AVM’ler, Restorantlar,  Oteller, hizmet sektörü , servisler ve bunun gibi birçok kişinin ortak bir amaçla bulunduğu yerler de , ortak kullanım alanlarının, imalat alanlarının ve makinaların , ofislerin, mutfakların, banyoların, genel  tuvaletlerin ve her  türlü alanının,  aktif bir halde işlerinin yürütebilmesi amacıyla yapılan genel ve hijyen amaçlı  temizliğe Endüstriyel (genel) temizlik adı verilmektedir.

   Firmaların makine sistemlerinde yada iş ortamlarında zamanla meydana gelen kirlerin arındırılması açısından endüstriyel temizliğe ihtiyaç duyulmaktadır. Sağlık, gıda, hizmet, üretim, imalat ve bunun gibi pek çok sektörde yapılan bu temel temizliğe gereksinim vardır. Bu temizlik, işlerin daha iyi yapılması, daha sağlıklı koşullarda çalışma motivasyonu, hijyen ve sağlık için gereklidir.

Divortex Industrial 

     Endüstriyel Genel Temizlik Maddeleri üreticisi olarak  açık alanlarla birlikte, oda ofis gibi kapalı alanlardaki halı, döşeme, hassas zeminler, genel yüzeyler,  tuvalet-banyo ve cam temizliği gibi çok farklı yüzey ve kullanım alanları, servis fabrika gibi alanların zemin temizliği için, hizmet sektöründeki sanayi tipi mutfaklardaki ekipmalar ve ortam için yüksek kaliteli temizlik ve hijyen sağlayan  spesifik ürünler üretmekteyiz.” Divortex Industrial  tüm sektörlerin genel temizlik ve hijyen ihtayacına yönelik ürünler üretir.

 

Endüstriyel Genel Temizlik Konusunda 3 Ana Grupta Ürün Üretmekteyiz

MUTFAK HİJYENİ ÜRÜN GRUBU  (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız)

     Hizmet sektörü içinde gıda sektörü önemli bir yer tutmaktadır. Hizmet sektöründe firmalar  mutfak hijyeni ve temizliği ile de artık rakiplerinden farklılaşmak istemekte ve bu konuda önemli yatırımlar yapmaktadır.  Mutfakların insan sağlığı için önemi tartışılmaz. Gıdaların korunarak , hazırlandığı, servise sunulduğu mutfaklar da hijyenin sağlanması, konuklarına, çalışanlarına ve işine saygı duyan her işletme için bir zorunluluktur. Divortex Industrual  servis sektöründeki mutfaklarda bulaşık yıkama hijyen  ürün grupları, yüzey temizliği ürünleri , ağır yağ & kir çözücüleri, personel hijyeni ürünleri ile yüksek hijyen standardının yakalanmasını kaliteli , ekonomik ve pratik olarak sektörün hizmetine sunmaktadır.

SANAYİ TİPİ BULAŞIK MAKİNASI SIVISI  (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız)

     Profesyonel mutfaklarda otomatik bulaşık yıkama makineleri için özel tasarlanmış, yüksek etkili düşük köpüklü her tür sular için uygun konsantre bulaşık yıkama deterjanıdır.  İçeriğinde bulunan güçlü aktif maddeler ile her tür lekeyi kolayca söker. Yemek artıklarından meydana gelen ağır kokuları giderir. Uygun dozaj sağlandığında makinede kireç birikimini önler. Tek ve çok tanklı makineler için uygundur. Özel katkıları sayesinde her tür su sertliğinde kullanılabilir.

 

 

SANAYİ TİPİ BULAŞIK MAKİNASI PARLATICISI (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız)

     Profesyonel mutfaklarda otomatik bulaşık yıkama makineleri için özel tasarlanmış yüksek etkili durulama ve parlatma maddesidir. Bulaşıkların lekesiz ve çabuk kurumasını sağlar. Yıkanan malzemelerde iz bırakmaz. Kireç birikimini önler, parlaklık sağlar.  Makinenin yıkama tankında aşırı köpüklenmeyi önler. Her su sertliğinde etkilidir. Parfümsüzdür,yıkanan bulaşıklarda koku bırakmaz.

 

 

 

ELDE BULAŞIK YIKAMA SIVISI (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız)

    Çok köpüren bir yıkama maddesidir. Elde bulaşık yıkamada kullanılır. İçerdiği yüzey aktif maddelerle donmuş yağları, kirleri kolayca sökerek temizler. Temizlenmiş bulaşığın çabuk kurumasını sağlar.  Kullanımda ekonomiktir. Yemek kokularını alır.

 

 

 

 

 

KÖPÜKLÜ YAĞ ÇÖZÜCÜ (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız)

      Ocak, fırın, ızgara gibi mutfak ünitelerinde biriken yağları, pişmiş atıkları temizlemek için kullanılır. Temizlik sırasında ovalama gerektirmez. Donmuş yağ ve kirleri çözer. Yoğun olduğundan dikey yüzeylerde de etkilidir. Formülündeki yüksek alkali maddeler sayesinde çabuk ve kolay uygulanır.  Ahşap, alüminyum ve boyalı yüzeyler hariç tüm yüzeylerde güvenle kullanılır. Çevre sağlığına uygundur. İçerdiği aktif maddeler doğada biyolojik olarak parçalanabilir.

 

 

YAĞ ÇÖZÜCÜ (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız)

     Ocak, fırın, ızgara gibi mutfak ünitelerinde biriken yağları, pişmiş atıkları temizlemek için kullanılır.  Temizlik sırasında ovalama gerektirmez. Donmuş yağ ve kirleri çözer. Yoğun olduğundan dikey yüzeylerde de etkilidir. Formülündeki yüksek alkali maddeler sayesinde çabuk ve kolay uygulanır.  Ahşap, alüminyum ve boyalı yüzeyler hariç tüm yüzeylerde güvenle kullanılır. Çevre sağlığına  uygundur. İçerdiği aktif maddeler doğada biyolojik olarak parçalanabilir
 

 

FIRIN VE YANMIŞ YAĞ ÇÖZÜCÜ (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız)

     Yoğun viskozetli ağır yağ sökücü fırın ve gril temizleme maddesidir. Ahşap, alüminyum ve boyalı yüzeyler hariç her türlü yüzeyde kullanılır. Özellikle mutfaklardaki zeminler  ve duvarlar üzerinde yoğunlaşan yağ tabakasının ve yoğun kirin temizlenmesinde etkilidir. İnatçı ve yanmış yağları kolayca söker. Fırın iç ve dış yüzeyleri, tava ve tencereler, ocak üstleri, kızartıcı ve ızgaralar, döner hazırlama ekipmanı, gril vs yüzeylerinde oluşan yanmış yağ ve gres lekelerini ağır kir ve karbonu söker. Konsantre  olduğundan ekonomiktir. Manüel olarak ya da zeminlerde makine ile kullanılabilir.

 

GENEL TEMİZLİK & HİJYEN ÜRÜN GRUBU (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız)

  Divortex Industrial Genel Temizlik Ürünlerini Detaylı İncelemek İçin Resime Veya Linke Tıklayınız.

    Açık alanlarda veya oda ofis gibi kapalı alanlarda ki halı, döşeme, hassas zeminler, genel yüzeyler, tuvalet-banyo, cam temizliği, fabrika, atölye ve servis alanları  gibi çok farklı yüzey ve kullanım alanlarını içermektedir. Divortex Industrial olarak bu ürün grubunda Profesyoneller için geliştirdiğimiz ürünlerimizi sunmaktayız.

TUVALET  & LAVABO TEMİZLEYİCİSİ (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız)

      Mikrop öldürme gücü ile birçok alanda kullanılabilirliği birleştiren, eşsiz temizlik formülü. Mutfak ve zeminden, bulaşık süngerlerine, banyo seramiklerinden, tuvaletinize kadar her yerde evinizi hijyenik olarak temizler.

 

 

 

 

YÜZEY TEMİZLEYİCİ (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız)

     Geniş yüzey temizlikleri, mermer, marley, fayans, seramik, duvar kâğıdı, halı, ahşap yüzeyler, evye,  banyo, küvet ve armatürlerin temizliğinde kullanılır. İçeriğinde bulunan çözücüler sayesinde  yüzeylerdeki lekeleri çıkarır. Yüzeyleri çizmez. Hoş kokulu, kalıcı parfümü vardır.

 

 

 

 

MUTFAK & BANYO KİREÇ TEMİZLEME (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız)

     Aside karşı dayanıklı ve metal yüzeylerde oluşan kireç tabakalarını temizlemede güvenle kullanılır. Musluklar ve duşlar üzerinde oluşan kireç birikimlerini temizler. Eğri boyunlu şişe yapısı sayesinde kıvrımlı yüzeyler dahil her yüzeye kolaylıkla ulaşır. Mermer, traverten gibi kalsiyum karbonat esaslı aside dayanıksız yüzeylerde, temizlik yapılmadan önce  yüzeyin dayanıklılığı test edilmelidir. Gerekli ise su ile seyrelterek kullanılmalıdır.

 

 

ULTRA KIVAMLI ÇAMAŞIR SUYU (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız)

      Mikrop öldürme gücü ile birçok alanda kullanılabilirliği birleştiren, eşsiz temizlik formülü. Mutfak ve zeminden, bulaşık süngerlerine, banyo seramiklerinden, tuvaletinize kadar her yerde evinizi hijyenik olarak temizler.

 

 

 

 

METAL PARLATICI (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız)

     Yüzeyleri parlatırken, dayanıklı bir satıh oluşturarak dış etkenlerden korur. Dayanıklı ve ekonomiktir, çevre sağlığına uygundur. Yüzeylerin günlük temizliğini kolaylaştırır, tekrar kirlenmeyi önlediğinden hijyeniktir. İçeriğindeki aktif maddeler biyolojik olarak doğada parçalanabilir.

 

 

 

 

R100 ZEMİN TEMİZLEME MAKİNALARI İÇİN AĞIR YAĞ KİR ÇÖZÜCÜ (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız)

    Makina kullanımı içindir. Ağır yağ ve kirlerin olduğu yerlerde, zemin temizleme otomatları içinde kullanılır. Köpüğü kontrollüdür.NaOH temizleyici içerir.Her su sıcaklığında kullanılabilir.İçerdiği aktif maddeler biyolojik olarak parçalanabilir.Depo, atölye, bakım ve onarım servislerinin zeminlerinde bulunan yağ, gres vb her türlü iş kirliliği ile lastik ve forklift izlerinin temizlenmesinde kullanılır.Boyaya zarar vermez.

 

 

R200 SERT ZEMİNLER İÇİN KONSANTRE AĞIR YAĞ KİR ÇÖZÜCÜ(Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız)

    Manuel kullanım içindir.NaOH temizleyici içerir.Her su sıcaklığında kullanılabilir.İçerdiği aktif maddeler biyolojik olarak parçalanabilir.Depo, atölye, bakım ve onarım servislerinin zeminlerinde bulunan ağır yağ,gres vb her türlü iş kirliliği ile lastik ve forklift izlerinin temizlenmesinde kullanılır.Zeminlerdeki yağ ve kire nüfuz ederek, kirin çözünmesini sağlayan konsantre bir üründür. Boyaya zarar vermez.

 

 

KİŞİSEL HİJYEN ÜRÜN GRUBU (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız)

Divortex Industrial Genel Temizlik Ürünlerini Detaylı İncelemek İçin Resime Veya Linke Tıklayınız.

    Her türlü sektörde en önemli konulardan biride işletmenizde/kurumunuzda  hijyen standardını koruyabilmek. Konuklarınızın, çalışanlarınızın kişisel temizlik ve hijyen gereksinimlerinin sağlanması için gerekli altyapı ve malzemeleri sağlamalıyız. İnsanların ortak kullandığı mekanlar, doğal olarak mikrop ve bakterilerin kolayca yayılabileceği ortamlardır. Bu nedenle el, yüz ve vücut temizliğinin eksiksiz sağlanmasını gerektirmektedir. “Divortex Industrial” olarak yüksek kaliteli kişisel bakım ve hijyen ürünlerimizle  çalışanlarınıza ve misafirlerinize uluslar arası standartta bir hijyen imkanı sunuyoruz.

SANAYİ TİPİ EL TEMİZLEME KREMİ – GLORY CREAM (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız)

     Özellikle Fabrikalarda,atölyelerde, servislerde, matbaalarda ve her türlü üretim tesisinde ağır metal , yağ ve kirler nedeniyle eller ve tırnaklarda  oluşan, ve normal sabun ile çıkmayan kir ,  yağ ve boyaları çıkarıan kremdir. El üzerinde cilt kıvrımlarına nüfus eden ağır kir ve yağları mekanik bir ovalama materyaline gerek duymadan kolaylıkla temizler.

 

 

 

KÖPÜKLÜ EL SABUNU (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız)

     Hastane, bakım evi, okul, gıda üretim yeri gibi bakterilere karşı hassas bölgelerde el hijyeni için  kullanılır. Ellerin derinlemesine temizlenmesini sağlar. Sıvı sabunlara göre çok daha ekonomik olan ve , son günlerde önemini daha çok anladığımız su ve zamandan da tasarruf etmemizi sağlıyor.

 

 

 

 

SIVI EL SABUNU (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız)

     Hastane, bakım evi, okul, gıda üretim yeri gibi bakterilere karşı hassas bölgelerde el hijyeni için  kullanılır. Ellerin derinlemesine temizlenmesini sağlar. Sıvı sabunlara göre çok daha ekonomik olan ve , son günlerde önemini daha çok anladığımız su ve zamandan da tasarruf etmemizi sağlıyor.

 

 

 

 

SIVI EL SABUNU – EKO (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız)

     Hastane, bakım evi, okul, gıda üretim yeri gibi bakterilere karşı hassas bölgelerde el hijyeni için  kullanılır. Ellerin derinlemesine temizlenmesini sağlar. Sıvı sabunlara göre çok daha ekonomik olan ve , son günlerde önemini daha çok anladığımız su ve zamandan da tasarruf etmemizi sağlıyor.