Yeni Nesil Bakım Kimyasalları

+90 216 669 03 52
+90 543 839 36 49

info@divortex.com.tr

Divortex Car Care

Divortex Car Care :  Fırçasız Köpüklü Araç Yıkama Kimyasalları  (Detaylı bilgi için tıklayınız)

 

Divortex Car Care  2005 yılında Türkiye de ilk fırçasız köpüklü araç yıkama kimyasallarını üreten firmayız.  Her zaman Müşterilerimizin tüm taleplerine, AR-GE’ye , Kaliteye, İnsan Kaynaklarına,  Bilişime ve Teknoloji’ye önem verdik.  Yüksek kaliteli , çevreci ve tamamı % 100 yerli üretim olan,  ürün ailemizle Kurumsal ve Perakende sektörün yıllardır hizmetindeyiz.

Divortex Car Care 9 ana grupta topladığı geniş ürün gamında, Kurumsal , Parekende yada  Araç Yıkama Noktası her ihtiyaca ve talep miktarına göre araç  bakım ve temizliği için geliştirilmiş üstün formüllü bir çok ürünü barındırmaktadır.

 

 

ARAÇ DIŞ YIKAMA & BAKIM GRUBU (Detaylı bilgi için tıklayınız)

Uygulama esnasında yüksek performans gösteren GERÇEK FIRÇASIZ ARAÇ YIKAMA Ürünleriyle siz profesyonellerin hizmetindeyiz. Tüm ürünlerimiz konsantredir.

CARWASH V1 Ağır Vasıtalar İçin Fırçasız Köpüklü Yıkama Sıvısı
CARWASH V2  Gerçek Fırçasız Köpüklü Oto Yıkama Sıvısı
CARWASH V6 ME-TE Gerçek Fırçasız Köpüklü ve Cilalı Oto Yıkama Sıvısı
CARWASH & GO Oto Şampuan
QUICK WAX  Hızlı Cila

(Ürünler İle İlgili Daha Çok Detay İçin Lütfen Ürün İsimlerine Tıklayınız)

 

ARAÇ MOTOR TEMİZLEME VE KORUMA GRUBU  (Detaylı bilgi için tıklayınız)

Özellikle su gerektirmeden motor temizliği yapan “ULTRA GÜÇLÜ” ürünleriyle sektörün hizmetindedir. Tüm ürünlerimiz konsantredir.

FULL CLEAN   Motor Temizleyici 
FULL CLEAN 2 Susuz Motor Temizleyici 
MP2 Motor koruma ve Parlatma

 

ARAÇ İÇ MEKAN TEMİZLİK VE KORUMA GRUBU (Detaylı bilgi için tıklayınız)        

Araç içindeki plastik aksamların ve torpidonun korunması, ilk günkü gibi görünmesini sağlayan , Döşeme , halı, tavan  bakımı ve temizliği için geliştirdiğimiz Araç ürün ailemiz. Tüm ürünlerimiz konsantredir.

WILD CLEAN Döşeme ve Detay Temizlik
CAR SHINE PRIME Torpido Bakım Sütü 

                               

JANT / LASTİK TEMİZLEME PARLATMA GRUBU (Detaylı bilgi için tıklayınız)

Araçların Jant ve lastik bakım, temizlik ve parlaklığı için geliştirdiğimiz ürünler ile bu konuda da iddialıyız. Tüm ürünlerimiz konsantredir.

FLASH Jant Temizleme Ürünü
RED SHINE PRIME Lastik Parlatıcı ve Siyahlatıcı

 

 

    OTO VE ORTAM PARFÜM GRUBU (Detaylı bilgi için tıklayınız)                                                                 

Tüm araç sahipleri aracının kalıcı etkisiyle, güzel kokmasını ister.  Araç temizlik ve bakımının son aşaması olan hoş ve kalıcı bir koku için profesyonellerin tercihi olmaya devam ediyoruz.  Sadece araçlar için değil tüm ofis ve ev ortamlarında da kullanılmaktadır. “GÜÇLÜ ESİNTİ & ETKİLİ FORMÜL” 

BASIS COMFORT SPRING (BAHAR ESİNTİSİ) 
BASIS CAR FLOWER GARDEN (BAHÇE ÇİÇEKLERİ) 
BASIS CAR DEEP OCEAN (OKYANUS FERAHLIĞI)  
BASIS CAR COMFORT SPRING (BAHAR ESİNTİSİ) 
FELICE VISTA
FELICE BELLA
FELICE MESE

 

SERAMİK KAPLAMA ÜRÜN GRUBU (Detaylı bilgi için tıklayınız)

 

Seramik kaplama günümüzde çok popüler bir araç boya/kaporta koruma sistemidir.  Türkiye de de yaygın bir satışı  olmakla beraber ürünün uygulama zorluğundan dolayı profesyonel  ve çok teknik bir uygulama gerekmektedir.

Uzun zaman araştırma deneyim ve kullanımlardan sonra Çin ve Japonya’dan ithal ettiğimiz ürünler ile bayi ağımız ve kendi uygulama merkezimiz vasıtasıyla sadece ürün satışı gerçekleştirmiyoruz, Siz  oto severlere uzman uygulama hizmeti  de  sunuyoruz. Ürünlerimizin 5 yıllık garantisi ile birlikte kaliteli uygulaması ile  standartlaşmış bir çözüm sunuyoruz.   

“Divortex Car Care Ceramic Coating” ürünümüzü satın alırken sadece kutu içinde bir ürün değil paket olarak aracınızın değerini  arttıracak dış koşullara dayanıklılığını arttıracak uzman ve “kaliteli bir servis ve  hizmet” sunuyoruz. İster 0 km ister önceden satın almış olduğunuz bir araç olsun , uygulama yaptırmadan önce mutlaka Divortex uzmanlarından profesyonel danışmanlık alarak karar verin.

 

KATRAN  VE WAX SÖKÜCÜ ÜRÜN GRUBU (Detaylı bilgi için tıklayınız)

 

Divortex Car Care olarak araçlarınızın farklı sorun ve çözüm gerektiren sorunları için pazarlamada “kategory killer” olarak anılan spesifik ürünleri de araç bakım uzmanları için geliştiriyoruz.  

“ULTRA CELANER”  Ürünlerimiz ile araçlara yapışan zift, ağır kimyasal ve wax’lar için güçlü solvent bazlı çözücüler ve sticker, yapışkan artıklarını temizlemek için iz sökücü ürünler ile artık işiniz çok daha kolay . Tüm ürünlerimiz konsantredir.

 

ORION WAX SL  Solvent Bazlı Wax ve Katran Çözücü
ORION WAX  Su Bazlı Wax ve Katran Çözücü

                   

DİVORTEX DİĞER ÜRÜN GRUPLARI (Detaylı bilgi için tıklayınız)

Divortex Car Care Araç Bakım ve Temizliğin de kullanılan ikame ürün gamımız sürekli yenilenmektedir. Sanayi tipi el temizleme kremi "Glory Krem" kalsit içermeyen formülü ile hem ellerinize zarar vermez aynı zamanda besleyici formülü ile ellerinizin daima yumuşak kalmasına yardım etmektedir.

 

GLORY CREAM   Sanayi Tipi El Temizleme Kremi
DVX KİL  Yüzey Temizleyici Kil Kalıp
DVX MİKROFİBER BEZ Çok Amaçlı Temizlik Bezi

 

DİVORTEX SERVİS BAKIM ÜRÜNLERİ (Detaylı bilgi için tıklayınız)

 

Araç bakım ve temizliğin de kullanılan ve  itici gaz içeren aeresol grubu ürünlerimiz, içeriğinde bulunan yüksek oranlı etken madde ile yaptığı işi önemseyen, kaliteye önem veren sektör profesyonellerinin ve araç yetkili servislerin hizmetinde. Ürünlerimizin yüksek kalitesi Türk otomativ sektörünün lider üreticileri tarafından da onaylanmış ve yetkili servislerin de kullanılmaktadır.

500 ML BALATA SPREYİ  
400 ML YAĞSIZ KONTAK SPREY  
400 ML PAS SÖKÜCÜ  
300 ML RADYATÖR TEMİZLEYİCİ  
300 ML RADYATÖR ÇATLAK ONARICI  
150 ML OTO KLİMA TEMİZLEYİCİ