Yeni Nesil Bakım Kimyasalları

+90 216 669 03 52
+90 543 839 36 49

info@divortex.com.tr

Fırçasız Köpüklü Yıkama Nedir ?
Fırçasız Köpüklü Yıkama Nedir ?

Divortex & Vortex Marka Fırçasız Köpüklü Araç Yıkama Ürünleri, ISO 9001 İşletme Yönetim, ISO 14001 Çevre Yönetim ve Resmi Kalite Standartlarına sahip bir işletme olan SETKİM tarafından üretilmektedir. Son açıklamalara göre Türkiye deki kayıtlı araç sayısı yaklaşık 20.500.000 adete ulaşmıştır.

Döşeme Temizliği Nasıl Yapılır ?
Döşeme Temizliği Nasıl Yapılır ?

Araç’larda kirlenmeye en müsait kısım araç içi döşemelerdir. Yemek İçmek faaliyetleri, sigara kullanımı, sürekli fiziksel temas ve sürtünmeye maruz kalmaları, mecbur kalındığı için yapılan yük taşımaları hatta 4 ayaklı sevimli dostlarımızla yaptığımız seyahatlerden dolayı araç içi döşemeler özellikle koltuklar hızlı kirlenir.

Araç Nasıl Yıkanır ?
Araç Nasıl Yıkanır  ?

Günümüzde kendi arabasını eli ile yıkayanların % 60’ı ev temizliği için geliştirilmiş deterjanları kullanmaktadır. Deterjanlar aracı gerçekten temizlese de koruyucu yüzeyi aşındırıyor ve böylece araçlar çiziklere ve darbelere karşı daha dayanıksız oluyor.

Susuz Motor Temizleme
Susuz Motor Temizleme

Araç motorları fazla göz önünde bulunmadığı için genelde temizliğine dikkat edilmez. Aracınızın en önemli aksamı motorunuzun bakımı ve gerçek anlamda idamesi çok önemlidir. Araç yıkama noktalarında ki motor yıkama diye nitelendirilen işlem aslında motorun can damarı olan elektronik aksam kablo aksamı, plastik yüzeye ve metal kompozit malzemelere son derece zararlıdır.

Seramik Kaplama Nasıl Yapılır ?
Seramik Kaplama Nasıl Yapılır ?

Divortex Car Care “Ceramic Coating” Seramik Kaplama Uygulaması aracınızın boya ve kaportasını yıllar boyu aynı ışıltı ile korumanız için geliştirilmiş piyasada ki benzerlerinden daha üstün özelliklere sahip bir boya koruma sistemidir.

Torpido Temizliği Nasıl Yapılır ?
Torpido Temizliği Nasıl Yapılır ?

Üstün Kaliteli, Extra Koruma sağlayan DIVORTEX CAR CARE CAR SHINE PRIME ürünleriyle aracınızın iç ortamında ki araç torpido bölümü başta olmak üzere vinly, bakalit, deri ve plastik malzemeden üretilmiş tüm yüzeyleri temizler besler ve korur, ilk günkü görünümünü almasını sağlar.

Jant Temizliği Nasıl Yapılır ?
Jant Temizliği Nasıl Yapılır ?

Yere temaslarında ve balataların aşınan bir aksam olmasından dolayı arabalarda en çok temasa maruz kalan kirlenen bölümleri jant ve lastiklerdir. Asfalt, çamur, kar, toz kısacası her şey lastikleri ve jantları kirletir.

Araç Lastik Bakımı Nasıl Yapılır ?
Araç Lastik Bakımı Nasıl Yapılır ?

Aracın yüksek performans göstermesini etkileyen, yerle en çok temas eden ve en çok kirlenen parça araba lastikleridir. Yola dökülen asfalt, yağan yağmur sonrası oluşan çamur, yolların kaymaması için yola dökülen tuz ve diğer pek çok dış etken, lastikleri kirleterek olumsuz etkiler.